Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About You oldalon eredeti...

About You oldalon eredeti Calvin Klein termékek vannak?

Figyelt kérdés
Főleg táskák érdekelnek.

2022. márc. 30. 22:43
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt megvenném, de nem tudom hogy eredeti e.

2022. márc. 30. 22:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden eredeti en ugy tudom, tobb martensem is van onnan peldaul. Viszont neha ilyen szar kis dobozban kuldik ki az eredetije helyett, gondolom ha az eredeti doboz serult. Nekem eddig ketto erkezett igy, egy apple of eden csizma es egy martens szandal. De a termekekkel nem volt gondom, viszont olvastam mar par olyat, hogy latszolag is kiprobalt termekbe nyult ott bele valaki, vagy serult aruba.
2022. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem eredeti, minden orszagban működik az aboutyou nem kockaztatna hamisitott aru ertekesiteset az eleg gaz lenne az oldalra nezve.

Eddig amit rendeltem mindent rendben megkaptam, pld az egyik csizma doboza volt leragasztva atlatszo ragasztoval, gondolom, hogy valaki visszakuldte de kb az ar feleert vettem meg, max a doboz volt serült de az aruval gondom nem volt.

Valami problema van jelezni kell nekik maris es kesz, visszaküldeni.

2022. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szem előtt vannak, és ellenőrzik őket rendszeresen, úgyhogy garantáltan eredeti.
2022. márc. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!