Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A biatorbágyi outletbe érdemes...

Andi80018 kérdése:

A biatorbágyi outletbe érdemes kimenni, van választék, méret?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, bár a kérdés, hogy mit keresel. Én cipőt szinte csak ott szoktam találni. (Lány vagyok, és 43-44-es a lábam, mindemellé 190 cm vagy.) Ruha is viszonylag sok van, szinte minden méretből.
2022. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ a saját méreteidtől...


Aki átlagos méret, pl. 38-40-es, az nyilván kevesebbet fog találni, mert inkább a kis és nagyméretek kerülnek outletbe. De azért nem kizárt, hogy bizonyos boltokban vannak.


Pl. a Nike sportcipőknél szinte teljes méretválaszték van.


Mit szeretnél venni?


Férfiruhában is elég jó a választék, több boltban is. Pl. öltönyök, vagy klasszikusabb dolgok. Olymp ingeknél is minden méret van.

2022. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, főleg nyári cuccokat, trikó, farmer, rövid nadrág, nem ragaszkodom a márkás dolgokhoz egyébként, l-es méretre néznék. És anyagilag megéri kimenni, érezhető az akció, vagy elenyésző?
2022. ápr. 11. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak márkás dolgok vannak eleve...


hogy anyagilag megéri-e? Hát vannak olyan akciók, hogy pl. egy kardigán 70e helyett "csak" 28-ba kerül... :-D Nem hinném, nhogy egy hétköznapi embernek ez "megérős" lenne... :-D

2022. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, relatív... :-)) Nem hiszem, hogy nekem érdemes lenne kimenni... :-D
2022. ápr. 11. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak azonban nagyon olcsó dolgok is (1es vagyok egyébként). Adidas edzőcipőt azt hiszem 7000ért vettem pár hónapja, illetve egy nagyon szép pulcsi 2000 forintért.
2022. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!