Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens? Megéri ?

Dr. Martens? Megéri ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy nektek bevált e? Milyen a minősége? Megéri az árát? Van akinek lejött a talpa? Mennyire kopik az eleje? Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 12. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Megéri és csak dicséri tudom
Nem vált be
Nem próbáltam még
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évek óta van, én imádom simán bevállt. Sokan szidják a minőségét viszont, a docmartens nagy múltú cég és nem az a jó minőség ami régen volt. Ugye van az original doctor martens amit ma a távol keleten gyártanak és van a "made in england" ami tényleg angol (állítólag az még rosszabb minőségű mégis drágább mint az original)

Nekem 3 éves a legrégibb és ja nem fogja túl már sokáig húzni.

Én napi szinten használom sokszor nyáron a legnagyobb melegben is és jönnek ezek a problémák ami minden más bőrbakancsnál is előjönnek.

Ha tényleg mindennapi használatra kell akkor ne számolj tovább mint 3-5 év. A talpa elkezd elkopni a lábfej hajlatánál kirepedezik majd kilyukad, ami azt jelenti kuka... A talpa nem jön le hiszen varrott előbb fog tükörsimára kopni minthogy elkezdedjen lejönni meg lifegni. Volt steel és HD bakancsom is, a Martens sokkal-sokkal jobb minőségű mint ezek.


Az ár-érték arány más tészta kinek mire futja. Én is drágállom de ez van inkább kifizetem egyszer, hogy egy igazi jó kényelmes bakancsom legyen napi használatra évekig.

A martensnél tényleg a márkát fizeted ki, rengeteg szimbolikus dolog rejtőzik mögötte. A munkásosztály kezdte és a lázadás egyik legismertebb szimbóluma lett sok szubkultúra, egyéniség, mozgalom aminek rendszerellenes üzenete van ott valahogy előkerül a docmartens. Persze manapság nagyon divat lett, de általában akin Martenst hord látásból sejteni lehet róla, hogy nem hajlandó beállni semmilyen sorba. Ezek miatt olyan népszerű, ez miatt vedd ha tényleg akarod

2022. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HoneyBunny ***** válasza:
En a Nartilla szandalrol tudok most csak nyilatkozni, hat kicsit megszenvedtem vele az elejen, mert abbol 40 helyett 39 kellett volna, de vegulis annyira nem gazos a meretkulonbseg. En nagyon beleszerettem, kenyelmesnek talalom, viszont a labam elegge izzad nyaron a talpanal es olyankor kicsit csuszkalos lesz. Egyelore nem latszik kopas a talpan, pedig tavaly nyaron azt koptattam szinte minden nap. A meretezessel kapcsolatban mar tobbet tudok mondani, azzal en nagyon megszivtam, mert azota vettem meg 2 szandalt, 2 felcipot es 3 bakancsot. Nos, szandalokbol 39 kell, kiveve persze par tipust, mert azokbol 40 kellene a tepozarak miatt. A 2 felcipom 40-es, az egyik eleg szoros, nagyon betoros lesz, a masikat levittem setalni es mar teljesen jo, elotte sem szoritott. A bakancsaim is mind 40-es meretuek, ebbol ketto annyira nyomja a labfejem felul, hogy inkabb veszek samfat belejuk, vagy elviszem cipeszhez, de ezeket keptelen leszek betorni segitseg nelkul. Ami erdekes, hogy hosszra is az egyik tipus rovidebb a masiknal. Hogy miert nem veszek egyel nagyobbat? Hat, mert az meg mar tul hosszu lenne a labamnak es lotyogne. A harmadik az inkabb turazasra van, az a vaszonos tipusu, meretre jo, meg majdnemhogy nagy is picit. Nagyon trukkos a meretezese.
2022. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én használtam vettem anno tiniként. Tartós, az fix. Viszont sok macera van vele.
2022. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!