Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy air jordan 1-et...

SadRex kérdése:

Szeretnék egy air jordan 1-et befesteni (?)

Figyelt kérdés
szeretném befesteni a cipőm, de külföldön csak angelus akril festéket használnak, ami meg szállítással az országba durván annyi mint a cipő (szett) és milyen más alternatívák vannak? spray?

2022. ápr. 13. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy szeretnéd befesteni?

Az egészet,mindennel egyszínűre vagy csak mondjuk a sarkát(példa volt)?

Mert ha csak pl a sarkát akkor nem nagyon érdemes SZERINTEM spray-t használnod!

2022. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ne mcsak a sarkát, egy panda jordanhez hasonlót, tervezek, legalábbis annyi festék kell/spray és ha ne mspray, milyen festék? finishereket sem láttam nagyon a magyar piacon
2022. ápr. 14. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem ajánlanám a spray-t.

Az ilyen festékekben nem nagyon vagyok jártas,eddig csak olaj festéket használtam,ami köztudottan nagyon lassan szárad, de cipőre festésre nem hinném hogy alkalmas.

Ha van türelmed akkor ilyen alkoholos filcet ajánlanék,de utána járok jobban!

2022. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkoholos filcet nem ajánlom. Az a baj ha vízálló textilfilcet veszel azt vasalni kéne amit ugye nem lehet cipőnél. Így marad a vízálló spray festék csak arra figyelj, hogy olyat kérj az eladótól amiben nincs agresszív anyag ami megmarja a bőrt.
2022. ápr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg ha spray-t használsz akkor ragasztószalagot is kell venned olyat amit pl festésnél használnak a rajzosok hogy a többi része a cipőnek ne legyen festékes
2022. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom aktuális-e de én posca-val "festettem" be az enyémet. Igazából az egy filc ami minden felületre jó és nem jön le, mintákat is lehet vele rajzolni, de akár az egész cipőt "kiszínezheted" vele.
2022. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!