Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A srácoknak bejön, ha egy...

A srácoknak bejön, ha egy lány télen rövidnadrágban, harisnyában és csizmában jár?

Figyelt kérdés

Rövid ill. térdfölé érő nadrág *farmer*, szines harisnya *minta nélküli zöld/piros/pink/lila...*, fekete közepes sarku csizmával.

Meg kb 30cm ahol látszik a harisnya (a nadrág-csizma közt). Leginkább a 14-20 év közti SRÁCOK véleménye érdekel (14/lány vagyok). Ez tul rámenős/ribis? vagy szexi? (MÁRMINT TÉLEN...? mert már szóltak be nekem ilyen miatt...)


2007. dec. 31. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
ribis, igen, de gondolom tudod ha már be is szóltak miatta. a ribiség viszont nem zárja ki a szexiséget sőt
2007. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
szerintem meg nem az.talán ha miniszoknya lenne azt mondanám de így...emiatt beszóltak??ekék
2008. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Srácok bejön,de a vesédnek nem.
2008. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen...a vesednek, a petefeszkednek de foleg az izuleteidnek nem jon be.... most ezt meg nem erzed csak majd ugy 15 ev mulva...tapasztalat...
2008. jan. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát attól függ milyen tipusu srácok érdekelnek(megjegyzés: 14 évesen 20 éves fasziknak akarsz bejönni?!!!!!!!! ezen gondolkozz már picikét:D) Van akinek tetszik, de akkor izlésesen kell felöltözni.

Én is voltam már ilyen öltözetbe(persze nem magassarkú csizmával hanem bakancsal mert én más stílusba tartozom:P)

és lehet izlésesen is hordani. Persze akkor ha nincs iszonyatosan hideg, ajánlom a vastagabb harisnyát.

A ribiséget meg hagyd meg a giégett discos picsáknak:P(vagy esetleg abba tartozol?:O14 évesen ne!)

2008. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A felhajott nadrág plusz nejlonharisnya tényleg nagyon szép, divatos. De nem tudom miért kell magassarkú csizmát felvenni hozzá? Úgy már tényleg ribis!
2008. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Én lány vagyok, és szerinem jó hülye vagy,ha télen csak a srácok miatt hagyod h jól felfázzál,aminek elég súlyos következményei lehetnek! Tavasz nyár kora ősz, ilyenkor oké...de télen...én nem tenném..
2008. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
én télen nagyon fagyos vagyok, sokszor még egy nejlonharisnya sem elég a nadrág alá, ilyen kor kettő-három harisnyát is magamra rétegzek!! télre a pasim is hord harisnyát, nem szeretném ha lebetegedne!!
2008. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!