Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportcipőkben melyik márka a...

Sportcipőkben melyik márka a legstrapabíróbb ami több évet is kibír?Nike,adidas árban hasonlók?Vagy ami olcsóbb kicsit?

Figyelt kérdés
Napi séta kirándulás stb.Melyiket szeretitek,ami kényelmes is?

2022. ápr. 28. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a converse vált be. A nike cipőim még 10 éve jók voltak, utána már hamar szétjöttek. Nem tudom most a nagyon újak milyenek.
2022. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Salomon.
2022. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
En tavaly kaptam egy converse-t imadom :D annyira kenyelmes es jol is birja. Iden szeretnek majd meg egyet beszerezni.
2022. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sketchers


Ha futsz, akkor egyértelműen Brooks

2022. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tobb evig mar kb egyikse.. bar azt se ertem miert akarna barki evekug hordani vmit 😀
2022. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mégis miért akarna valaki újra és újra megvenni valamit?? Ha évekig bírja egy használati tárgy az

- olcsóbb

- környezetbarátabb

- egyszerűbb

2022. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat h masmilyen legyen 🤔 ne mindig ugyanaz
2022. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Lehet felváltva hordani ám többet is, amik évekig bírják. :D

(Amúgy meg nincs mindenkinek igénye rá hogy folyton másképp nézzen ki.)

2022. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Régen a Nike,Adidas is majd 10 évig bírta,de azóta nem biztos,hogy annyira strapabíróbb.Illetve hol,és hogy gyártják azóta,és milyen anyagból ezeket a sport cipőket.
2022. ápr. 29. 08:32
 10/10 anonim válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy szinte mindegy a márka. Nekem mindig a talpa kopik el, különösen a sarkánál, bármilyet veszek. A felső része nálam a végtelenségig bírná. Ha tartósat akarsz olyat vegyél aminek van egy vékony gumi ragasztva a talpára amit szükség esetén cserélni lehet cipésznél vagy esetleg otthon ha ügyes vagy. A másik opció, hogy fél éven belül szétrúgod, és megpróbálod garanciával kicseréltetni.
2022. ápr. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!