Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mások is szoktak ilyen hosszú...

Mások is szoktak ilyen hosszú ujjú fürdőrucit viselni strandon, mik a tapasztalatok, én egy ilyennek szemezek vásárlás téren szerintem nagyon cuki és szexi 😍 jól állna egy 17 éves sportos csajnak?

Figyelt kérdés
Ruha: [link]

2022. máj. 1. 11:36
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Hasonlóan állna rajtam is az alakom miatt
2022. máj. 1. 11:36
 2/35 A kérdező kommentje:
Várom a kommenteket/ véleményeket
2022. máj. 1. 11:37
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon jó! 😊 Mondjuk én nem tudok úszni, szóval jól néz ki de tapasztalatom nincsen! 🤣
2022. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Még senkin nem láttam ilyet magyar strandon, de nekem is tetszik. Viszont ebben nem tudnék napozni, illetve szerintem nehéz vizesen levenni és visszavenni, ha mondjuk mosdóba akarsz menni.
2022. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem láttam senkin strandon még ilyet. Nekem tetszik amúgy, bár inkább hinném azt, hogy tornadressz (professzionális gimnasztikai bemutatókhoz, stb.), mint fürdőruha.
2022. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%

annyira állna jól, mint egy tornadressz: formás combokkal és fenékkel igen, egyébként nem igazán

de a fő probléma, hogy ez egy szörfruha. arra lett kitalálva, hogy kevésbé merülj el, illetve több hőszigetelésed legyen, ha belepottyansz a hideg óceánba. ha egy itthoni strandon felvennéd, mindenki az hinné, hogy valami csúnya égési sérülést, vagy hasonlót rejtegetsz

2022. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nekem ez amúgy nagyon tetszene: [link]


De valóban, ezek sportruhák. Ez speciel úszáshoz.

2022. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem baromi jól néz ki..

Mondjuk szerintem annyira nem elterejd idehaza a hosszú ujjú fürdőruha. De tényleg nagyon vagány, olyasmi mint egy tornadressz, szuper Szerintem ha ebben leszel le sem fogják venni a szemüket a fiúk rólad.

Egy fiú véleménye...

2022. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem ha ebben leszel le sem fogják venni a szemüket a fiúk rólad."

te valami muszlim országból írsz? ki a fene fog hosszú tornadresszes csajokat nézni, ha tangás bikinis női formákat is láthat mindenfelé?

2022. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
6-os igazából ez véd a káros uv sugárzástól azért is hasznos nekem nem zavar màsok negatív véleménye így is sokan irigykednek a külsőmre de ez nem zavar
2022. máj. 1. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!