Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit praktikusabb felvenni a...

Mit praktikusabb felvenni a nagy, nyári melegben itthonra? Pamutot, vagy valami szintetikus anyagot? Esetleg gyapotot, vagy lent?

Figyelt kérdés
Itthon nyáron vagy 30 fok szokott lenni, érzésre mindenképp. Úgy érzem, megsülök. Gondolkozom, hogy hogyan lehetne jobban átvészelni ezt az időszakot. Szerintetek melyik anyag a jobb akár rövidujjú polóba, akár rövidnadrágba?

2022. máj. 3. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Vékony szintetikus, mint pl. a sportruhák.
2022. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem nyáron a lenvászon dolgokat, kb mintha semmi nem lenne rajtam, olyan érzés.
2022. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Hawaii ingek között szokott lenni, ami olyan könnyed, és alig érzed, amikor viseled, szellős is. Sajnos az anyagára nem jöttem rá, de ezeket szoktam keresni, nőként is.
2022. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem termeszetes anyagokat, amik könnyebben szellőznek, legalábbis én a műszálasba nagyon beleizzadok. Lenvaszon, vékony pamut.
2022. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!