Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csalódtatok már nagyon online...

Csalódtatok már nagyon online rendelt ruhában?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az, miért volt csalódás?

2022. máj. 5. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa.

Leginkább a bonprixes rendelesek katasztrofák.

Pl 34-es ruha 1-3 szammal nagyobb(legalább). Vagy épp kisebb kell belőle.

Nemrég rendeltem függönyt. 175 cm hosszú kellett volna elvileg, de igy se ért le a párkányig és mellé sajnos elég cigányos is volt 😐

Aztán rendeltem még ágyneműt, aminek 140x200-asnak vagy mekkoranak kellett volna lennie, de nem fért bele rendesen a takaró.

2022. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zafulról rendeltem egyszer két virágos, nyári ruhát. A mérete egyiknek sem akkora volt, mint amekkorát a mérettáblázat írt. Az egyik kb. combközépig kellett volna, hogy érjen, abból kint volt mindenem. A másik hosszra jó volt, de B helyett kb. D-E kosaras mellek (vagy vízilabdás hátizmok) kellettek volna ahhoz, hogy a felső/mell része ne lógjon.

Ami ennél is jobban zavart, az a második ruha színe volt. A képen (és a vásárlók saját kezű fotóin is!) halvány, tompa, pasztell színei voltak. Az én "példányom" olyan c.gányos, rikító színekben pompázott, mintha szövegkiemelővel festették volna. Mintha valami falusi piacon vettem volna. Nem tudom, hogy a vásárlók fotói is kamuk voltak-e, vagy többfélét is gyártottak az adott ruhából és engem tiszteltek meg ezzel a rikító változattal, de mindenesetre nem vásárolok tőlük soha többet és nem is ajánlom senkinek.

2022. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Shein pizsama anyaga annyira lazán szőtt volt, hogy az öltések mentén foszlott szét


Nyomtatott póló a wishről iszonyat szúrós, viszketős volt.


Sportmelltartó ami elvileg L-es lett volna, max kb 36os méret volt


Ilyesmik

2022. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sheinrol rendeltem farmert, iszonyu nagy lett. 32-es petite meretet rendeltem, vagy egy xxl-es nore lett volna jo, azonnal vittem a varrohoz hogy kezdjen vele valamit.
2022. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bonprix nekem is, 5 felsőt rendeltem, szörnyű anyagok, szörnyű fazonok, pedig képen jól néztek ki. Nem rendelek onnan többet.
2022. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!