Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban szégyellnivaló lenne...

Valóban szégyellnivaló lenne a fehér láb nyáron? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden nyáron kapok beszólást a fehér lábaimra, ezért már nem merek rövidgatyát vagy szoknyát/ruhát felvenni. Szolizni nem akarok, napozásnál inkább leég a bőröm, minthogy barnulnék, így próbálkoztam önbarnító krémekkel, de kinti fényben alig látszódik a hatása. Van itt olyan aki szintén ilyen fehér bőrű és lesz*rja mint mondanak mások, vagy inkább takargatja magát?

2022. máj. 9. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?


Nagyon megakarsz mindenkinek felelni, ugye? Én is kapok beszólásokat, mert fehér a bőröm. Na és? Nem fogok elmenni szolizni, ami rohadtul káros a bőrre. Nem fogok a napon se égni (nem szokott a bőröm barnulni), mert van, akinem nem tetszik a fehér bőröm. Attól még Én húzok fel szoknyát 30+ fokban, akkor is, ha megjegyzést tesznek. Takargassa magát más, Én nem fogok emiatt szorongani.

2022. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz. De egy vékony harisnya sokat segít.
2022. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont, hogy az ilyen női lábak tetszenek, tehát nem probléma ez, sok rajongója van ennek.
2022. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont, hogy tetszik. Persze nem elegendő, meg mindenkin kicsit másképp mutat. Egyébként nem egyszer keltette már fel az érdeklődésem az ízlésemnek megfelelő alakkal, stílussal, egészében véve külsővel/megjelenéssel rendelkező hófehér lány az érdeklődésem. Engem a sok anyajegy zavar például.

Ha számít valamit, egyébként nekem is eléggé fehér a bőröm és ez nyáron sincs nagyon másképp még egy nyaralás után se, mivel naptej nélkül én 10-20 percnél tovább inkább nem vagyok napon. Tanultam már belőle :) Mondjuk én nem vagyok lány, de nem is szégyellem, mit szégyelljek benne?

2022. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
91%
Nálam kevés fehérebb ember van de totálisan letojom mások véleményét. Bekenem a virgácsaimat 50-es naptejjel és csapatom a rövidgatyát, akinek meg nem tetszik, az ne nézze, nem fogok más hülyesége miatt megsülni.
2022. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
szerintem is jól néznek ki a fehér lábak, különösen augusztusban a sok sült csirke között szinte egzotikumként hat
2022. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is fel fogom venni a rövidet, majd akinek nem tetszik, nem néz rám.
2022. máj. 9. 22:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként nem a megfelelési kényszerről van szó, csak frusztrálnak a megjegyzések.
2022. máj. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!