Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Üdv! A zalando oldalon...

Üdv! A zalando oldalon eredeti dolgokat árusítanak? volt e már valakinek tapasztalata azzal hogy onnan rendelt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 11:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen eredeti, úgy tudom Berlini a cég. Kettő Nike cipőt vettünk.
2022. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Bécsben dolgozom,szinte minden ruhám,és cipőm a Zalandótól van.Eredeti,de lehet láttni a minőségén.
2022. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marcsi08 válasza:

Sziasztok!

Szeretnék egy bakancsot rendelni a Zalandóról Valaki rendelt már onnan valamit??? Egyáltalán valós cég..?? Még nem mertem utalni!! Köszönöm.

2023. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helo. Én is rendeltem már zalandóról nika nadrágot, nagyon hasonlít az eredetihez. Sajnos fel kell világosítsak mindenkit, hogy ez a cég egy török embernek a tulajdonában áll, és nagyon olcsón legyártja a termékeket, és felcímkézi. Nagyon eredetinek néznek ki, de soknál észevehető hogy nem. Egyik ismerősöm rendelt egy bőr lakkcipőt, és amikor megjött, műanyag szaga volt, és kényelmetlen volt. Énis majdnem bele estem a hibába hogy rendeljek, de sajnos nem szabad, nem eredeti.
2023. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norbi9204 válasza:
Szerinted egy tőzsdén bejegyzett cég török hamisítványt árul te szerencse csomag? Plusz Német alapítói vannak. Legalább hülyeséget ne írnál, ha már nem tudsz értelmeset. About you és a Zalando is eredeti termékeket forgalmaz közvetlen a gyártótól. Annyi hogy itt nem megy át olyan szigorú ellenőrzésen plusz nem kell bérleti díjat fizetni a boltnak, így nincs akkora haszon rajta.
febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!