Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlátszódhat nadrágon keresztü...

Átlátszódhat nadrágon keresztül a betét?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, már 5 éve van menszeszem, de még mindig ezen aggódok.

Látszódhat valamely nadrágon keresztül?

Veletek előfordult már ilyen esetleg, vagy hogy Ti láttátok másnak?



2022. máj. 13. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, nem látszódik át még a legszűkebb latex nadrágon vagy leggingsen sem. Hacsak nem pelenka méretű betétet teszel be, akkor senki nem fogja észrevenni. Gondolj bele, 5 év alatt biztosan szóvá tette volna valaki, ha feltűnő lenne, illetve biztos te is észrevetted volna már más lányoknál/nőknél.
2022. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Én menzes bugyit használok, és az sem látszódik át farmeren és szoknyán sem, pedig az aztán "pelenka" méretű. Szóval a betét az tuti nem fog! Ne aggódj! ❤
2022. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nadrágtól függ
2022. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ultra vastag éjszakai betétet hordasz nap közben vékony cicagatyával, akkor tuti nem látszik.

A mai modern, vékony betétek egyáltalán nem látszanak, felveszik a test formáját.

2022. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
2: viszont biztos szexi lehet a bugyi vonalad 😉
2022. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Bírom hogy az ilyen kérdésekre egyből raugranak a mosó masák, tök mindegy hogy senki nem volt kiváncsi arra hogy az ő maffiájuk mennyire jelen van a világban.


S hogy értelmesen válaszoljak: nem látszik át, én extra vastag betétet használok, sosem látszik át , mindig csekkolom 😁

2022. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én szoktam fitness shortban is, bőr leggingsben is használni, nem látszódott :)
2022. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
én vastag tenna betétet kell hordjak mivel erős a vérzésem mensikor. szoknyát és harisnyát viselek igy nem látszik a betétem. a harinaci helyén tartja a betétet nem csúszik el. a szoknya ápol és eltakar. biztonságba érzem magam benne és még csini is :) ezért szeretem. büszkén viselem igy a nehéz pocifájós napokon is.
2022. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!