Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az újra bejövő...

Mit gondoltok az újra bejövő y2k divatról?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan elemei amiket szívesen hordanák. A gyerekkoromra emlékeztet.
2022. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves voltam, amikor ez volt a divat, és most nagyon hülye érzés belegondolni, hogy most azok ennyi idősek, akik akkor születtek :D Nosztalgiaérzést kelt bennem, de én akkoriban se öltöztem így.
2022. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Mindig is közel állt hozzám a ‘90-es, 2000-res évek elejének divatja.

Én akkor voltam gyerek, tehát bennem is nosztalgikus érzést kelt.

A 2010-es években voltam tini. Állandóan azért sírtam anyámnak, hogy miért nem találok olyan szabású és stílusú ruhákat, amiket az akkor készített filmekben viseltek. Mert abban az időben a “divat csillagai” a csípőgatyák korszakában pont úgy álltak, hogy szinte semmit ne találjak, ami kényelmes számomra, és amiben jól érzem magam, így maradt a turkáló, ahol viszont ráakadtam egy csomó hasonló dologra.

Pozitívum, hogy jelenleg BÁRHOL találok ilyen ruhákat, - szerintem az utóbbi egy évben feltankoltam belőlük alaposan, így egy életre el vagyok látva stílusban, színben és fazonban is tökéletesen passzoló darabokkal, azt hiszem. Az esetek 95%-ában feketét viselek, de most végre találtam olyan színesebb dolgokat is, ami jól áll a bőrtónusomhoz, és ami összeegyeztethető az alter lelkemmel.

Viszont rosszul vagyok attól a jelenségtől, hogy újra divatba jött, és hirtelen minden tizenéves csitrinek az lesz a kedvenc korszaka, és ezekben a göncökben parádéznak. Akik még 2 éve Ariana Grande klónként feszítettek, hirtelen felfedezték az élénk színeket, a feltűnő “retro” mintás anyagokat, és ráugrottak egy még újabb trendre, amit majmolhatnak.

Azok a beauty vloggerek, akik pár éve még “a világ legrondább ruhadarabjaként” hivatkoztak a trapéznadrágra és a platform holdjáró cipőre, újabban fennen hangoztatják, hogy valójában mindig is imádták ezeket. 🥶😱

2022. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül lesz kedvenc korszaka a tizenéveseknek, csak ha a divatipar valamire ráharap, akkor mást egyszerűen nem lehet kapni. Én is kénytelen voltam az elmúlt években szűk nadrágot hordani, pedig mindig is a trapéz tetszett, de egyszerűen lehetetlen volt beszerezni (régieket kihíztam).

Az mondjuk tényleg röhej, amikor valaki szid valamit, aztán hirtelen meg odavan érte, mert megmondták, hogy most ez a divat :D

2022. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!