Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok rendesen hosszú,...

Hol találok rendesen hosszú, hosszú skinny farmert?

Figyelt kérdés

És magas derekút.

Kb 180vagyok, hosszú lábakkal és egyszerűen az összes farmer, már halász nadrág. Sajnos nincs szép bokám, a munkám miatt, igy nem szeretem, hogy szinte már a vádlim is lassan kint van. Meg amúgyis nevetségesnek talalom amikor a szokásosnál jóval rövidebb.

De akárhol próbálom mind baromi rövid. Kb 80-82es hossz kéne, de mindenhol csak 74cm környékén lévőeket találok.

Nagyoon köszi, ha valaki tud valami jó lelőhelyet.



2022. máj. 14. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen magas vagyok, én is ugyanennyit kínlódtam ezzel. Aztán rájöttem, hogy rossz helyen kerestem, a "sima" üzletekben egyszerűen nem az ilyen testalkatra tervezik a ruhákat. A Mustang-nak van olyan méretezése, aminél külön méret a derék és külön van a hosszúság. Szóval tudsz venni ugyanolyan derekú nadrágot különböző hosszúságokban, illetve ugyanolyan hosszút bővebb vagy szűkebb derék résszel. Talán a Levi's és egyéb, drágább márkák méretezése is hasonló. Nyilván nem 200 forint lesz egy nadrág, de cserébe nem is nyúlik ki, szakad szét, kopik ki stb. fél-egy év alatt, mint pl. egy H&M-es farmer.
2022. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
180-nal tapinaci magas derékkal? Nyakigláb lehetsz benne, miért kell tüdőgatyázni mindenáron ?
2022. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A C&A-ban vettem mostanában egy farmert, nem emlékszem a nevére, magas derekú, skinny fazon, és volt belőle hosszú szárú méret is (a méretjelzés után egy L betűt találsz). Én 178 centi vagyok, csak arányaiban rövid lábbakkal és nekem ez az L méretezésű már hosszú volt.
2022. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi bajotok van a skinny farmerrel? Jézusom 😂 nevetségesek vagytok. Egy szóval se említettem, hogy olyan hosszú lábam lenne. És ha az van? Akkor nehogy felmerjek venni magasderekút, mert kiemelné a lábam? Most mi lesz. 😂 plusz nem vagyok csontváz, ha alacsonyderekút vennék, elég hülyén néznék ki.

De te biztos tökéletes vagy. Elnézést, hogy felmerek venni skinny magasderekút.

😂😂😂😂😂

2022. máj. 15. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy hosszú lábú vagy. És még átlagos lábbal is úgy néz ki, mint aki felrántotta és a felső +15 centi alul meg hiányzik.
2022. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!