Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ien márkák mint Kapa,...

Az ien márkák mint Kapa, Adidas, Nike, Puma tudnak annyival többet mint amennyivel drágábbak?

Figyelt kérdés
Kényelemben, tartósságban, kinézetben

2022. máj. 14. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Saját tapasztalat:

Puma: Kb 16 évesen még anno az Auchan-ban vettek szüleim egy ilyen márkájú sportcipőt. Most vagyok 31 éves, a mai napig használható, igaz már csak futáskor hordom.


Nike: 2 sportcipőm volt ilyen márkájú, mind a kettőt szerettem. A mostanit azért cseréltem le, mert már a külső része nagyon megkopott, a törési csíkok meglátszódnak 5 év használat után, viszont a talpa teljesen sértetlen, nem kopott semmit. Majd, ha apával megyek horgászni, akkor fogom hordani.


Úgyhogy szerintem egyes termékeknek van alapja, hogy ilyen drága, mert minőséget kapsz.

2022. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A Kapa az nem egy kerti eszköz?
2022. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem

1 a futócipőt max 3 évente cserélni kéne, mert elveszti a lényegét. Grat hogy 15 évig használod. Sok értelme van

2022. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
Igen tudnak.Ami a legfeltűnőbb különbség a márka és egyéb deichmann ccc stb sajátmárkásaival szemben,az a tartóssága.Egy nike/adidas cipőt hordasz évekig,míg a ccc sajátmárkását jóindulattal 2-3 hónapig,tehát árban is jobban jössz ki a márkás cipővel. És akkor beszélnék a lábizzadásról...márkás cipőnél(persze egyéntől függően) felejtsd el a lábszagot.A kényelem is magáért beszél.Ráadásul ha nem bőr cipőt veszel,mosógépben kiválóan mosható kb 5-6 mosásig gyönyörűen.Csak hogy ragozzam a dolgot,van egy adidas cipzáros pulcsim ami már 13 éves,rendszeresen hordom/mosom,nem szakadt,soha nem kellett megvarrnom sem cipzárt cserélnem benne,és nem is bolyhos.A ruhákat adidasból ajánlom :)
2022. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annak, aki szeret magán elkoptatni ruhákat, adnak.


Meg a sportruházatnál azért fontos a lábbelik kialakítása. Futni biztos nem vennék valami szart én sem, annál többet érnek az ízületeim.

2022. máj. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Kérek szépen linket, hogy állításod igazold, hogy hol írják, hogy 3 évente cserélni kéne a futócipőt.

2022. máj. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Nem a 3-as vagyok, de végülis csak ezer helyen írnak róla...


[link]

[link]

[link]


Egy futócipő átlagos élettartama 300-500 mérföld. Eddig bírja az anyag rugalmassága. 500 mérföld kb 800 km. Aki sportnak akarja hívni azt, amit csinál, az legalább heti rendszerességgel űzi és azért 5 km egy elég minimális távolság ennyi idő alatt. Ha heti 5 km-el számolunk, akkor kb évente 260 km-t futsz, szóval 3-3,5 év alatt éred el a 800 km-t.

2022. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Köszönöm. Ezt nem tudtam, ezért kérdeztem.

2022. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a nike óriási csalódás, pár hónap alatt széthullottak. Adidas dettó. Számomra ezek annyit se érnek mint a kínais.

A converse viszont kényelmes és tényleg évekig bírja nekem.

Amúgy ez gondolom a lábtól függ mert mindenki mást tapasztal.

2022. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!