Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tudtok olyan ruhabolto...

Lányok! Tudtok olyan ruhaboltot, ahol lenge (nem tapadós) pólókat lehet kapni? (Lehetőleg 3000-nél ne kerüljenek többe😅)

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 21:39
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%
Őszintén szólva mióta divat az oversized, minden azzal van tele. Ma pl. pont voltam szétnézni, turitól kezdve a New Yorkerben, H&M-ben, House-ban, Sinsay-ben és Takko-ban mindenhol volt. És most leárazás is van.
2022. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A H&M és a Takko nekem már drágának számít (még leárazással együtt is.. utóbbiban tegnap jártam farmert nézni, leárazva 7000 volt kb az összes)

Sinsay sajnos nincs a közelben, a new yorkert majd megnézem. Köszi a választ

Valakinek van még ötlete?

2022. máj. 15. 21:53
 3/8 Metionin ***** válasza:

Gate.com esetleg ha online is szóba jöhet? Vagy a Sinsay oldalán szokott lenni ingyenes szállításos nap.


Amúgy ja, a farmer az drága mindenhol :/

2022. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
korod?
2022. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

H&M drága?

1500 forintért lehet találni basic felsőket.

2022. máj. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a turkálókat javaslom :)
2022. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 a közelben lévő h&m-ben nincs olyan póló, amit szeretnék (szimpla nem tapadós, normális hosszúságú rövidujjú)


#6 hádában meg egy kisebb üzletben szoktam vásárolgatni, de ott valahogy mindig elkerülöm az ilyeneket😅

2022. máj. 16. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Turiban találom meg mindig a legjobb minőségű, és anyagú pólókat.
2022. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!