Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein-en meret aranyosak a ruhak?

Shein-en meret aranyosak a ruhak?

Figyelt kérdés
Illetve a rendelessel/ szallitassal volt mar problematok, vagy siman megy minden?
2022. máj. 19. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Shein-on le van írva a pontos méretezés, nagyon érdemes megnézni.

Szállítás futárral van szóval olyan címet adj meg ahol munka időben is át tudod venni.

2022. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
A mérettáblázathoz képest igen, mindig azt kell nézni. Amúgy nekem még sosem volt problémám vele, méret is mindig jó, szállítás is mindig hamarabb érkezett, mint számítottam rá.
2022. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Merettablat nezd. Legutobb 4-5 nap alatt itt volt, el se hittem mikor hozta a futar
2022. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes nézni a mérettáblát, még azt is leírja, hogy mennyire rugalmas az anyag. Egyébként összességében igen. Én H&M, Gate, Sinsay-be is XS-S vagyok, sheinen is XS főleg.

De meg tudod nézni más vásárlók képeit és sokaknál ott van az is, hogy milyen méretekkel rendelkeznek centire pontosan.


Szállítási idő változó, volt hogy 3 munkanap alatt ittvolt (ami nagyon durva) és volt, hogy a két hetes intervallumból kicsúszott pár nappal. Átlalában másfél hét alatt megjött mindig. De probléma sose volt vele. Sok rosszat lehet olvasni futárokról, meg ilyensmi, de az esetek 90%-ában a vásárló írja el a címet, a telefonszámot, esetleg e-mailt és emiatt történik baleset.

2022. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Vannak aranyosak, de rondák is.
2022. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!