Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem lassan 4hete egy...

Vettem lassan 4hete egy 28ezer forintos cipőt, és nem nagyon hordtam. Meggondoltam magam és visszaakarom vinni, vagy legalább hogy átcseréljék egy másik cipőre. Szerintetek visszaveszik?

Figyelt kérdés
vagy csináljak vmit a cipővel hogy visszavegyék?
2010. szept. 17. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
legjobb esetben átcserélik, de ha bármennyire is látszódik rajta, hogy hordtad akkor felejtsd el. Bár nincs szükséged tanácsra, de 28et kettővel jobban meggondolnék, viszont lehet h így meg is tanultad egy életre. Pénzt azt nem fogsz látni belőle, az fix.
2010. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
semmiképpen ne bántsd a cipellőt, mert bevizsgálják a sérülés eredetét, és vissza fogod kapni úgy, hogy még baja is van.ha nem látszik rajta semmi hordási nyom, akkor visszaveszik bolttól függően meddig.
2010. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Hordtad és 4 hete vetted...

Ugye nem gondolod komolyan,hogy bárki visszaveszi?

2010. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Beszoptad. Négy hét után még hordatlanul sem kellene neki vissza venni, mert miért is?
2010. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb helyeken max 2héten belül veszik vissza (blokk+ eredeti csomagolás+címke minden...) 4hét után amit párszor hordtál az életbe nem veszik vissza és ki se cserélik....el se menj.


Vaterán add el ajándékozd oda valakinek vagy hord:D

2010. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!