Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek fel...

Milyen cipőt vegyek fel étterembe, ha nem szeretem a magassarkút?

Figyelt kérdés
Szeretek csinosan öltözni, de minden elegánsabb ruhámhoz is van sportcipom. Nagyon ritkán járok étterembe, oda azért csak nem mehetek sportcipobe.a magassarkút nem szeretem, nem is áll jól rajtam és évek óta nem volt rajtam, nem most szeretnék benazni benne, sétálni is fogunk... De az elegáns felcipok de az én stílusom
2022. máj. 23. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Balerina vagy valamilyen elegánsabb, lapostalpú szandál esetleg?
2022. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek az ilyen lapos szandál-cipők (nem tudom, mi a neve).

[link]

Jó időben szerintem jó, csinos is, nem teljesen zárt, ha meleg lenne.

De jó a balerina is.

2022. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát hacsak nem valami eseményre mész, hanem csak úgy, akkor teljesen jó a sportcipő.


Egyébként nyáron szandált télen csizmát. A balerina már nem divat és nem is sokaknak áll jól.

2022. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Balerina, loafer, szandál.



Egyébként hacsak nem a four seasonsbe mész akkor teljesen oké a sportcipő manapság, feltéve hogy van valami szép darabod, nem csak neonpink futócipő.

2022. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj mezítláb
2022. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Milyen étterem? Egy átlag étterembe nem szokás kiöltözni, teljesen jó a tornacipő.
2022. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne viselhetnél sportcipőt? Pont most, mikor divat mindenhez hordani.
2022. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez tény, hogy viselhetsz szinte bármihez sportcipőt, és divat is hordani, de hogy csinos ruhához borzalmasan néz ki, az is tény.


Én esemény nélkül sem venném fel elegánsabb ruhához a sportcipőt. Loafer, balerina vagy szandál legyen.

2022. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!