Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is kapott nemrég 20% os...

Más is kapott nemrég 20% os Sinsay kupont, vagy tényleg csak azért kaptam mert sokat vásárolok ott?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
? Ki van írva, mindenkinek 20% van ma...
2022. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ami a fő oldalon van kint az csak "Egyes női és otthoni termékekre" vonatkozik.


Én emailben kaptam olyat amit akármire használhatok amire akarok. Még 2 hete kb.

2022. máj. 24. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Oo, hát nem tudom, már százezrernél többet simán elrendelgettem sinsayre, de nem kaptam. Viszont elvesztették a csomagom nemrég, amiatt kaptam egy 20%-os kupont bármire.
2022. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem rendelek olyan sokat saccperkábé tavaly 3x idén 1x és nem is kaptam úgyhogy valószínű, hogy tényleg figyelmesek.:) 3-as lehet, hogy magasabb az a határ, vagy lehet épp azért nem kaptál, mert más miatt igen és duplán senkinek nem küldenek.
2022. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, nem tudom mennyire lesz hasznos válasz, én még sosem vásároltam ott és én nem kaptam kupont :D Szóval akár még azért is lehet, amit írsz :D
2022. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!