Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez milyen pulcsi?

Szerintetek ez milyen pulcsi?

Figyelt kérdés

[link]


. Leszögezzem,hogy nem kérek olyan véleményt,hogy jaj de drága stb stb , és én nem venném meg az ára miatt. Sok munka után sikerült rá kigyujteni, és nekem nagyon bejön és a véleményetek érdekelne. Mivel nagyon be akarok szerezni egy Hugo pulcsit ezért érdekelne a véleményetek. 51ezerrol akciós, tehát azért is tehetem meg hamarabb😀.



2022. máj. 26. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt nem értem. Magadnak vásárolsz, nem nekünk. Még azt is elmondod, hogy nem érdekelnek a negatív vélemények, mert neked tetszik és akkor is megveszed.

Akkor tulajdonképpen mit szeretnél?

Írjuk le, hogy irigylünk, ez a vágyad?

Én speciel inkább sajnállak, mert pocsék ízlésre vall, ha valaki ilyenekért van oda - de gondolom erre megint csak nem vagy kíváncsi.

Mit szeretnél tulajdonképpen?

2022. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló leírta amit gondolok. Amúgy fekete pulcsinak tűnik így elsőre. Valamint az ára sem olyan, hogy ebbe érdemes lenne belemenni. Mármint a kérdésbe beletenni. Vedd meg ha kell.
2022. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam ,hogy nem érdekelnek a negatív kommentek, hanem azt, hogy az ne legyen hogy így nem vennem meg úgy nem az ára miatt.
2022. máj. 27. 00:56
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem jön be, ha mindenképp hugo pulcsit szeretnél, legalább az írásból lehessen kivenni, hogy ez bizony Hugo. Nekem a felirat kicsit kínai íráshoz hasonlít.


[link]


Valami hasonló feliratút vegyél szerintem, ha már ennyi pénzt kiadsz lássák b4szki, hogy ez nem két forint volt.

2022. máj. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hülyének is megéri.
2022. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. Nem jön be az a fajta. Olyasmim van, és nem is nagyon használom. Igaz másik márkától, de nem szeretem. Kapucnis pulcsiban szeretnék Hugosat. Ha jobban megfigyeled nem kínais, és élőben máshogy néz ki mint képen. De persze igazad van, a véleményed értékelem.
2022. máj. 27. 02:55
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Juuuuuj, tök jó, ooooolyan jó neked, hogy ilyen pulcsid lesz! És 51 ezerről van leértékelve! Aztaaaa!
2022. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Szerintem unalmas. Egyszeru fekete kapucnis pulover, nem is ertem mi tetszik benne neked ennyire a markaneven kivul. Tudom, hogy nem erdekel, de akkor is muszaj megjegyeznem, hogy ennyi penzbol tenyleg vehetnel akkor mar valami kulonlegesebb darabot.
2022. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!