Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrág van rajta a...

Milyen nadrág van rajta a képen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ilyen nyári nadrág..tudom nem túl sok látszik de elég jól néz ki. Hol lehet hasonlót szerezni?


[link]



2022. máj. 27. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
14%
Gondolom ilyen LMBTQ boltokban, a meleg ismerőseid biztosan tudják.
2022. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Kórházban, börtönben? 80-as évek végén bezárt függönybolt raktárában?
2022. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg ne haragudj, de ha fel mersz ilyet venni én kiszavazlak Magyarország területéről egész hátralevő életedre!
2022. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3

Mit bánom én😂

Amúgy egy magyar modell van a képen...

Meg mi bajotok a nadrággal?..

2022. máj. 27. 17:52
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Az a bajuk, hogy akkora a megfelelési kényszerük, mint az univerzum ! Aki nem a többit követi, hanem mer egyedi lenni, esetleg kényelmesen öltözködni, azt azonnal támadják, mert ők nem merik megcsinálni, hogy netán azt hordjanak amit akarnak, ezért irigységből a másikat támadják, hogy aki azt hordana amit jónak lát, azt visszahúzzák ! Nőknél nincs ilyen, vagyis azok is csak a fiúkat támadják, de amúgy ott a pi*agatyától az acélbetétes bakancsig a szűk farmer, a trapéz a rövid, a hosszú, teljesen mindegy, ott minden elfogadott, mert ők megtehetik, csak sajnos a férfiak között vannak ilyen nyomorultak ( mondom ezt férfiként és köszönöm nem vagyok meleg ), akiknek annyi eszük van, hogy a saját nemük "jogait" visszahúzzák !
2022. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát ja..
2022. máj. 30. 11:52
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

5: Durván bekattantál ettől a dologtól. Szerintem simán csak szarul néz ki az a nadrág, és senkinek sem állna jól. És igenis ki kell mondani, ha egy divattervező vagy egy cég hülyét akar valakiből csinálni. Ez a nadrág tipikus példája ennek.


De mindenkinek joga van hülyének lenni...

2022. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
De miért te ítéled meg, hogy jól áll-e ez a nadrág te ezt gondolod ő meg azt. Mivel vagy te felsőbbredűbb, hogy a te véleményed számítson ? Ez a baj, erről írtam, mindenki akkora egoista, hogy azt hiszi, hogy ő dönti el, hogy mi néz ki jól és mi nem. Ha neked nem tetszik ne hordjad, de semmi jogod neked elbírálni, hogy mi az ami jól néz ki ! Fogd fel, hogy te pont ugyanolyan ember vagy mint a másik és semmivel nem több ! Erre mondják, hogy foglalkozz magaddal, hordj olyan ruhát ami szerinted jó és neked kényelmes, a másik meg had hordjon olyat, amilyet szeretne. Nem kell le melegezni meg semmilyen jelzővel illetni, had éljen úgy ahogyan akar ! Undorító ez a hozzáállás ! Gondolom te sem vagy tökéletes ( tudom ), mert senki nem az, mi lenne ha folyton mindenki csak a hibáidat emelné ki és azon csámcsogna, miközben lehet csak 5% "hibád" van de a 95% jó felett elsiklanának és csak is a hibáidat néznék ? Neked hogyan esne ? Mindenkit el kell fogadni ( kivéve az lmbtqwert ), mert az már betegség, de basszus, ha neki a zöld tetszik neked meg nem ? Ha neki a szűk fazon tetszik neked meg nem ? Az ilyenek felett el kell siklani, ezért depressziósak ma annyian, mert amit írtam a közösségi oldalak miatt a sok influenszert követik, próbálnak hasonlítani, aztán ez lesz belőle ! Zárógondolatnak egy kutatás eredmény ( nem brit tudósok, hanem ez komoly ): Aki másokat minél jobban követ, annál kevesebbet teljesít az intelligencia teszteken ! ;) Ez nem véletlen nyugi, ez a topik pont ezt mutatja be és csak erősíti a statisztikákat ;)
2022. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

8-as vagyok, nekem sem tetszik a nadrág, nem venném fel, sem azért mert nem tetszik, sem azért mert nem is állna nekem jól, de senkit nem fogok leszólni ha meglátok valakit ilyenbe, azt sem akinek nem áll jól !


Meg még az 5. válaszomhoz: Szerinted az normális, hogy 20 éve teljesen megvoltak jól a strandon az emberek senki nem háborgott, ma ugye az a divat, hogy a nőkön valami pár négyzetcentit takaró textil szerűség van, de még az is ráfeszül a nemiszervükre, míg a férfiak szigorúan bő térdnadrágba kell, hogy legyenek ! Ez normális szerinted ? Most jöhet megint az egoizmus, hogy mert te nem vagy kíváncsi másokéra... Megsúgom, ahogy az utcára, úgy a strandra sem meg sehova nem azért mennek, hogy neked megfeleljenek, vagyis a hozzád hasonlók biztos, de egy normális ember nem azért megy, hanem strandolni.

2022. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8: szimplán csak hülye vagy és kötözködni akarsz. Ennyit gépelni hogy igazad legyen... Nekem aztán mindegy.


Sírd ki magad ha rossz napod volt, de lehetőleg olyan embernek, aki pénzt kér azért, hogy meghallgasson.

2022. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!