Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok/nők mikor wc re mentek...

Csajok/nők mikor wc re mentek ti is leveszitek a szoknyátokat mint én vagy felhajtjátok csak lehet eddig én csináltam rosszul mivel egyik barátnőmmel szóba került ma a téma??

Figyelt kérdés
Nem kérek privátokat meg semmi hülye választ

2022. máj. 27. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Sose veszem le
2022. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hanem felhajtod?
2022. máj. 27. 22:56
 3/14 A kérdező kommentje:
Én csak suliba hordom
2022. máj. 27. 22:56
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Rajtam ma hosszú szoknya volt, felhajtottam, és összecsavarva "csomóra kötöttem", hogy ne legyen útban. Persze egy gyűrődős anyaggal ezt nem csinálnám, de ennek nem árt. Ha kényesebb anyagú, vagy rövid fazon, akkor leveszem.
2022. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak felhajtom
2022. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen szoknya.

Bő vagy nyúlós anyagú szoknyát csak felhúzom, a klasszikus ceruza szoknyát meg letolom mert nem lehet felhúzni.


Sokszor azért se jó ötlet idegen helyen a szoknyát letolni, mert a padló nem teljesen tiszta. Nem is feltétlenül vizelet vagy fekália van a padlón, egyszerűen csak sár, gépolaj, víz, stb. És ha az emberen nem miniszokyna van, a szoknya nagy része a padlón landol és beszívja az ott található dolgokat. Nem gusztusos. Akkor már inkább felhúzom, és a karommal lefogom.


Ha elég sokat csinálja az ember, természetessé válik, és nem feledkezik el róla mert automatikusan csinálja az ember.

(Én sokkal többet hordtam életemben szoknyát mint nadrágot. Igazából csak azóta hordok nadrágot, hogy egy éve elkezdtem gyárban dolgozni.)

2022. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
100%
Én felhúzom/felhajtom.
2022. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Én is felhúzom, felhajtom. F28
2022. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
En a fejemre húzom hogy a szabad kezemmel félre tudjam a tangát húzni,a masikkal meg chatelek a iphone- on.
2022. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindig csak felhúzom.
2022. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!