Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér bikini tapasztalatok?

Fehér bikini tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sheinról szeretnék rendelni egy fehér bikinit,de félek hogy pl vizesen túl átlátszó lesz,elég kényes szín is stb.Meg hát a strandon is láttam egy jó pár...szépen mondva bakit és nem szeretnék beállni melléjük.A képen,meg a vásárlók képei alapján is eléggé rétegt anyagnak tűnik viszont olyat nem találtam ahol vizes is a bikini.(Alsó és felső rész is fehér.)
2022. máj. 28. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Én lebeszéllek róla, pontosan azok miatt, amiket te is írtál. NINCS nem átlátszó fehér fürdőruha, akárhány rétegből is van (max, ha már annyi a réteg, hogy inkább kinéz pelenkabugyinak, mint fürdőruhának (én már olyant is láttam, ott röhögtünk rajta, hogy huszonévesen pelenkát hord, de legalább nem szarik bele a medencébe).

Ezen kívül nem ülhetsz le benne sehova, legfeljebb ha mindig nálad van valami rongy amit leteritesz. A parton füves részről ne is álmodj, soha ki nem mosod belőle, és az anyaga miatt hipózni sem lehet.

Én lebeszéllek róla.

2022. máj. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Tapasztalatom nincs, de sztem nekem tetszene 😊
2022. máj. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha tetszik miért is ne max jobban kell vigyázni rá
2022. máj. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem jó a fehér, a többiek és te magad is leírtad miért nem.
2022. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%
Ha mindenáron szeretnéd megvenni, mert tetszik, használd csak napozáshoz. Vízbe ne menj vele, mert nagyon gáz tud lenni.
2022. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Hogyne lenne már olyan fürdőruha anyag ami nem látszik át!? Már egy rétegben is van olyan vastagabb masszív fürdőruha anyag. Ha pedig úgy látod kézhezvételkor hogy nem olyan gondolom el lehet állni (nem ismerem a fenti oldalt).

Különben fürdőruhában le szoktatok ülni a fűre? Nálunk pokrócra vagy törölközőre szokás. Padra meg amúgy is szoktam felkötni kendőt bár nem a leülés miatt. De az is megoldás koszolódás ellen, ha viszed a hajadban vagy a kezedben. Nem is értem egy citromsárga vagy barack vagy akármilyen szín a feketén kívül miben lenne más koszolódás szempontjából!?

2022. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát a Shain minőség az szerintem nem az a kategória ami nem látszik át.
2022. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg atgondolom://
2022. máj. 29. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Azt a kettő aki lepontozta a választ ami szerint a Shein minőség nem az a szint ami nem fog átlátszani, én komolyan kérdezném, hogy ti:


a, pasik vagytok akik az átlátszó fürdőruhára verik?


b, a Sheinnek dolgoztok?


c, mit szívtok, és adtok nekem is?

2022. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tényleg olyannak tűnik ami nem látszik át.


[link]

2022. máj. 29. 17:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!