Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legrégebbi darabotok,...

Mi a legrégebbi darabotok, ami fast fashion boltból van, és mióta hordjátok?

Figyelt kérdés
Sokat szidják ezeket a boltokat, hogy olcsó húdnak híg a leve, hamar szétmegy a ruhák varrása stb. Nekem vegyes tapasztalataim vannak. Inkább a vékonyabb pólóim lyukadtak csak ki ( évek után), ezek össze-vissza vegyes márkájúak, kínais, sinsayes, h&m-esek, meg new yorkeres farmerem a lábak közti varrásnál, az 3 év után. Van viszont több 3-4 éves pulcsim, amik még mindig tökéletes állapotban vannak, és puhák, ezek is fast fashion boltból. Egyedül cipőből szoktam drága márkát venni, átlag 5-6 évig jó egy tornacipőm, úgy, hogy ortopéd problémáim vannak.

2022. jún. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Egy 2000 forintos Zara leárazott maxi szoknya bírta a legjobban.

Legdrágább darabom egy eredetileg 80€ blézer amit 40€ vettem, de alig hordom.

2022. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy 700 Forintos V nyakú poló vagy 8 évig bírta a New Yorkerből.
2022. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
75%
Jó néhány 5-6 éves H&M és turis külföldi fast fashion (Atmosphere a legtöbb) ruhám van. A New Yorkeres sima feszülős fekete pólóm ennél is régebbi, kifogástalan állapotban van.
2022. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
8 éves H&M-es fehér lyukacsos felsőm. Általános suli végén abban írtam a kisérttségit és még mindig hordom :)
2022. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5-6 éves NewYorkeres póló. Ha úgy mosod ahogy elő van írva 30 fokon kímélőn és nem strapálod az anyagot tökéletesen elvan évekig a fast fashion ruha is.
2022. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy pulcsim, ami fast fashionös, de turiban vettem, így lehet, hogy még régebbi is... 2016-ös vétel, máig teljesen jó. Mondjuk nekem nincs sok régi cuccom, mert sokat fogytam meg szoktam szelektálni is.


Ha meg nem kifejezetten ruha... cipő, táska, kendők... jó, ezeknek a többségét nem hordom heti szinten, de a többségük bőven kibírt eddig 8-10 évet is (meg kell nézni az anyagát és a varrását, mert ott is van borzalmasan megvarrt termék, ami 100% szét fog menni 3 hordás után, meg olyan is, ami ár-érték arányban kifejezzetn jó).

2022. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Mangos felsőjeim/farmerem bírja nagyon jól a strapát. 4 éve hordom őket. Vagy akár a Pull and bear-es nadrágom is ugyanez
2022. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy Sprinfield pulcsi ami 6 év után fakult ki annyira hogy csak itthon hordom, de így is hordató. (már 10 éves)
2023. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Springfield
2023. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!