Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, történt már...

Lányok/nők, történt már olyan, hogy valakinek a nadrágon-bugyin keresztül átlátszott a betét?

Figyelt kérdés
Előfordult már, hogy láttátok valakinek? Vagy éppen nálatok vette észre valaki? Mi volt a "probléma" oka?

2022. jún. 5. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, szerencsére nem.
2022. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem szerencsere vagy legalabbis nem tudok rola:D de baratnommel par eve igen.Akkor osztalytarsak voltunk es tesire oltoztunk at,ilyen tapados fekete gatyat vett fel de szovetbol volt (yk amin neha meg a bugyiszin is atlatszik) na m1 es neki nagyon eros szval kb ejszakait kellett hordania suliba (amig nem hasznalt tampont) es az kb a s#eggedig eler ugyhogy a formaja atutott de meg elotte a mosdoba eszrevettuk szoltunk neki,pulcsit derekara felkototte es ennyi volt.Ugyhogy ilyen nagyon gaz sztori nem volt:)
2022. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
erős a vérzésem menzesz idején igy tenna betétet kell hordjak. mindennap picivel térd fölé érő fekete rakott szoknyát hordok harinacival. a rakott szoknya ápol és eltakar:) a hari tartja a betétet igy nem mozdul el :) legalább biztonságba érezhetem magamat.
2022. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
81%
Csak kistini koromban, amikor anyám vékony szövetnadrágban járatott. De valószínűleg nem volt feltűnő, én is csak azért vettem észre, mert tudtam hogy van betét és nyilván figyeltem. Más nem igazán mondta volna meg, hogy mi az a kis gyűrődés ami átlátszott.
2022. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: ezért jó a rakott szoknya. nem látszik pedig nagyon vastag a betétem (mint egy pelus). büszkén viselem.

nekem nagyobb bajom h első két nap egyfolytába nagyon fáj a pocim. alig élek olyankor. na mindegy nő vagyok valahogy ki kell birnom.

2022. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%

Bizonyára de nekem ez kistini koromban (általános iskolában) történt, amikor azt kellett hordanom, amit anyám akart. Ő pedig valamiért azokért a vékony szövetgatyákért volt megbolondulva, amik már akkor is inkább alkalminak számítottak.

Bár ez nem a kérdéshez tartozik de a hasfájást nem kell kibírni, van gyógyszer és orvos. A rendszeres erős görcs nem okés.

2022. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem volt szerintem.

Máson sem láttam hogy átlátszott volna

2022. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Észre senkinél nem vettem. Azt elöbb, hogy valahol valaki "balesetes" lett. (dokinál a müanyag széket, buszon a széket, suliban a faszéket). De úgy senki nem látta nálam (egyszer egy kisebb méretü fehérnemüt vettünk anyummal, és a mögöttem ülö srác megjegyezte suliban, hogy milyen jó seggem van, azóta is elfog a röhögés ha eszembe jut)
2022. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!