Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehérnemű választásnál az...

A fehérnemű választásnál az életkor vagy a testalkat a fontosabb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem pelenka, nem tudom, hogy az életkor milyen szerepet játszik a fehérnemű választásban...
2022. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem veszek magamnak disney figurás fehérnemüt 20 évesen.. de az a lényeg hogy passzoljon rám, tehát nyilván a méret alapján döntöm el hogy jó e..
2022. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a testalkat, majd utána még több tényező. Minden életkorban undorító, ha nem megfelelő a mérete, mintája, formája, anyaga. Természetesen a fantasztikus gagyi csipke csodák, nemnormális feliratok fiatalabb korban kerülendők, mert jól ki lesz röhögve a lánygyermek és kidörzsöli, bevágja a combot az élénk mozgás közben. Kisfiúknál és tiniknél a herék fejlődése miatt a szorosabb, melegebb darabok kerülendők. Fehér gatya alá a szín se mindegy..
2022. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
86%
Méret, fazon fontos inkább. Meg az egyéni ízlés, hogy kinek mi kényelmes, mit szeret.
2022. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kényelem
2022. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem, inkább az ízlés, és a komfortérzet.

Teljesen mindegy, hogy ki mit gondolna, a fehérneműdet te viseled, mások nem látják, azt kell felvenni, amiben jól érzed magad. Párkapcsolatban sem gondolom, hogy valakinek csak azért, mert a másiknak nem tetszik számára kényelmetlen fehérneműt kellene viselnie.

2022. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na kinek írt még a mutogatós gyökér privátot?
2022. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én SpongyaBobos tangát hordok.


Józsibacsi76

2022. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

1.

Hogyne játszana. Eleve be sem engedik egy erotikus fehérnemű shopba 18 alatt.

2022. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Már miért ne engednék? Szexelni nem tilos 18 év alatt. Már 15 évesen bementünk sexshopokba, ha pl egy barátnőknek "vicces" ajándékot akartunk venni. Nincs ilyen szabály.

Amúgy szerintem inkább az anyag és a kényelem a legfontosabb.

2022. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!