Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen strandolást bíró...

Milyen strandolást bíró papucsot kellene vennem, hogy ne izzadjon benne a lábam ha folyamatosan viselem? 30 N

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 15:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%
De miért kéne a strandon 0-24-ben papucsban lenni, fürdéskor nem kell (utána meg meg lehet törölni azt a lábat, ha másképp nem, hát a füvön), de napozás közben meg főleg minek, szóval még csak törölgetni sem kellene. Igazából max csak akkor kell, ha az ember elbattyog kajáért, de még akkor is simán hanyagolható, vagy vehető más lábbeli.
2022. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%
Strandon én teljesen hanyagolni szoktam a papucsot. Talán viszek, de egyáltalán nem veszem fel, nincs sok szükség rá, csak ha nagyobb távolságokat kell megtenni gyalog a medencék között.
2022. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
21., 22., ti a strand mosdójába is mezítláb mentek be? Amennyiben igen: miért??
2022. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%
A 21,22-re válasz: hogy szerezzenek ők is be csepp szemölcsöt, kólit, és társait:).
2022. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%

23.

Nem járok strand mosdójába, mivel nem aszalódok 10 órát a strandokon, csak max 3-t, az meg simán kibírható. De, mint amúgy is írtam, rövid időre felveszi az ember szükség esetén, de folyamatosan minek is kellene rajtam lennie??

2022. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%
Strandra sezrintem bőven elég egy 500 ft-os Sinsay tangapapucs.... NEm vizezném össze az utcai szandálomat...
2022. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szemölcsöt kezelni az ún. Kék-Lukács kenőccsel.
2022. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

23. te nagyon ráérsz, hogy apróságokba beleköss és keresd a kákán is a csomót. én a 22. vagyok. Nos, nézzük: 1. most hirtelen fogalmam sincs, a mosdózást hogyan csinálom. Valahogy sose figyelem, mi van a lábamon olyankor 2. A kérdező valami olyan papucsról írt, amit folyamatosan visel. Nos, ha mosdóba megy valaki papucsban, szerinted folyamatosan viseli? A mosdóban pár percet tölt az ember, arra meg bármilyen papucs jó.


valószínű oda papucsban megyek, és tök mindegy, milyen papucsban, mert nincs rajtam egész álló nap, így nem izzad bele a lábam, tehát a kérdező ezzel nem lesz előbbre.

2022. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!