Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alsónadrágomat lebontja az...

Alsónadrágomat lebontja az izzadság, mennyire normálisa ez?

Figyelt kérdés

Felveszek egy futóalsót, beleizzadok majd szépen az elastán kipörög belőle, szinte átlyukad.

Velem van a baj, túl savas az izzadságom? De viszont nem vagyok büdös.. akkor sem ha izzadt vagyok


2022. jún. 23. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
2022. jún. 23. 19:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is van hasonló probléma, nagyon le izzadok, nekem tud egy izzadt szagom is lenni, nyáron pl ezért van az hogy boxer alsó nélkül vagyok, sokat segített, nekem börömet is ki kezdi az izzadság, nekem is boxerok nyáron hamarabb tönkre mentek, a másik nálam még a zoknival vagyok így, kb új zoknit 2 3szor tudtam használni, nyáron sokszor kellet venni, így arra jutottam olcsóbb megoldás hogy kínaiba veszek egy sport cipőt nyáron munkába hétköznapokon azt használom mezítláb veszem fel, cipő jobban bírja nyár végére annak is a belső anyagát szét marja az izzadság viszont a lábam nem büdös de a cipő az igen, ki rakom szellőzni utána már nem az, tehát velem is vannak sajnos ilyen gondok ezek a megoldások be váltak, nyáron boxer alsó és zokni nélkül lenni.
2022. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!