Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári ruhához ciki leggingset...

Nyári ruhához ciki leggingset viselni?

Figyelt kérdés

Szoktam látni és én is szeretem így hordani, de felmerült bennem, hogy ez valójában nem ciki e.


Nekem praktikus, föleg ha viszonylag rövid a ruha, akkor

pl nyugodtan le lehet benne hajolni és nincs az az érzésem, hogy mindenem kilátszik.


2022. jún. 28. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben én nem bírnék ruha alá leggingset felvenni.
2022. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki, valóban praktikus. Egyedül akkor ciki szerintem ha valakinek nagyon átlátszik a ruha alatt.
2022. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre inkább jobb megoldás az úgynevezett bicilis alsó, deichmannban is lehet kapni. Vagy egy testhez simuló vékony rövidnadrág. Nem feltélen látszik ki a ruha alól, de ha fellibben a szoknya, vagy le kell hajolni, akkor nem okoz kellemetlenséget. :) Én inkább ezeket javasolnám.
2022. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
*Bocsi előző vagyok, hülyeséget írtam, nem Deichmann hanem Decathlon :D
2022. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a kérdező is arra gondolt, legalábbis én úgy értelmeztem, de ha mégsem akkor bocsi :) 2-es vagyok
2022. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Térdig érő leggings vagy biciklisnadrág, szerintem nincs benne semmi ciki.

Szerintem a leggings egy picit jobb, de ruhahossztól is függ - egy kicsit hosszabb ruha alatt a biciklisnadrág esetleg nézhet ki úgy, mintha régimódi nagyibugyi lenne. :D A leggingsnél egyértelmű, hogy plusz ruhadarab.

2022. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
És ha alálátni a ruhácskának, akkor mi van?
2022. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
ha nem sülsz bele akkor teljesen jó
2022. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Jó, hogy nem felnőtt pelenkát akarsz alá. A nyár, és a szoknya/rövid ruha azzal jár, hogy alád láthatnak. Ennyi. Jó test kell.
2022. jún. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
#9 tudom most vad dolgot mondok de attól hogy melegem van még nem egyeztem bele hogy vadidegen férfiak DIREKT az egyszem bugyi fedte vulvámat vizslassák, olyan nehéz ezt megérteni?
2022. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!