Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt az a leghidegebb...

Mi volt az a leghidegebb hőmérséklet és szituáció, amikor például csak egy rövidnadrágban vagy pólóban voltatok? Pl. tesióra, futás, jobb időre számítottatok stb.

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bombariadó, tornaóra, bokáig érő hó. Még az öltözőbe se engedtek be minket felöltözni, majd megfagytunk.
2022. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly húsvétkor párom apjához úgy készültünk, hogy tavasz van. Szoknya, rövidujjú, páromnak rövidnadrág, rövidujjú. Erre leesett a hó és a hazafele 4órás utat végigfagytuk.
2022. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

4 fok.

Egyszer tavasszal mentünk apummal focimeccsre, mikor indultunk még nagyon meleg volt, aztán este a meccs végére már igencsak hideg volt. :D

2022. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve egyszer kb. -15 fok lehetett télen, és haverom szörnyülködött, hogy hogy bírom póló + bőrdzsekiben. Úgyhogy levettem a bőrdzsekit is :D

Viszont akkor hosszúnadrág volt rajtam.


Rövidnadrág és póló sztem valamelyik tesiórán lehetett rajtam úgy, hogy relatíve hideg volt, de az már régen volt és nem emlékszem mi volt a leghidegebb. 10-15 fok körülre tippelném, de tényleg nem tudom.

2022. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én "élményem" is bombariadóhoz kapcsolódik. Nálunk is épp tesióra volt, amikor azonnal ki kellett menni mindenkinek. Ugyan nem volt olyan nagy hó, de mínuszok voltak, és hát nem volt kellemes rövidnadrágban, tesipólóban. Konkrétan sz*rrá fagytunk.
2022. júl. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!