Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik a 30-40 fokos melegben...

Akik a 30-40 fokos melegben is csak hosszú nadrágban járnak. Miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 12:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos sokan nem mernek a testalkatuk miatt rövidet felvenni :(
2022. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Pl.

Ahova megy, ott nincs meleg. Mert pl. le vagy fagyasztva légkondival a munkahelye. Pl. sok boltban hideg van. De irodákban is.

Van valami a lábán, amit nem szeretne mutogatni.

Dress code van a munkahelyén, nem lehet rövidben lenni.

Így szokta meg, neki így kényelmes. Jól bírja a meleget, neki így sincs melege.

2022. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek városban rövidnadrágban járni, leizzadok, rám tapad a kosz, hozzáér a lábamhoz valamilyen felforrósodott felület stb. Vékony, lenge hosszúnadrágom van, egy minimális szellő is átfúj rajta, egyáltalán nem melegebb mint egy rövidnadrág, cserébe praktikusabbnak érzem.
2022. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 segitseg ***** válasza:
100%
Én abban járok, több oka is lehet. Az egyik, hogy nagyon fehér a bőröm és nem tudok lebarnulni és nem akarom kiégetni az emberek szemét xD a másik, hogy így eltakarom a hegeimet/bőrhibáimat ez a két fő oka van igazából, nekem sem kellemes, de próbálok átállni a hosszú szoknyákra például
2022. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Nekem meg nincs pénzem rövidnadrágra. Meg most erre a bő 2 hónapra vegyek? Semmi értelme. Nagyon amúgy se mászkálgatok, és az árát inkább elszívom. :-D
2022. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Én soha nem hordok rövidnadrágot, nem érzem jól úgy magam.

Vékonyabb anyagból készült hosszúnadrágban kevésbé van meleg, mint amikor az egész lábat direkt melegíti a forró levegö.

(Nem véletlen, hogy trópusi, meleg területeken az emberek lehetöleg az egész testüket befedik!)

2022. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Eleg fura 😀 en mar tavasszal is rovidbe voltam
2022. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Rövid nadrágban minden és mindeki hozzáért a lábamhoz, kifejezetten undorító, ha másik ember koszos, izzadt lába ér hozzám, vagy olyan helyre kell leülni, ahol elötte ki tudja ki ült, a böréröl minden rákenödött, most meg rámragad az összes kosz meg testnedv.

Vékony, lengébb anyagú nadrágban sincs jobban meleg, ellenkezöleg, és nem kenödik rám nap közben a fél város.

2022. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%
Nekem rovidbe jobb ezerszer. Amugy is sokat edzek jolall 😅
2022. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
A lábamat műtötték évekkel ezelőtt, és csámpi vagyok, ezt igyekszem takarni vele. (F)
2022. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!