Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet sima leggingset kapni?

Hol lehet sima leggingset kapni?

Figyelt kérdés

Ez a legcikibb kérdés, amit kiírtam ever.

Még soha nem vettem leggingset, mindig csak sima farmerban jártam, viszont az utóbbi időben többször gondoltam rá, hogy jól jönne. Főleg rövidebb ruhák alá használnám. (Légyszi aki csak azt írná, hogy ez nem divatos, gáz, stb, azok spórolják meg maguknak az időt és ne írjanak)

Szóval fogalmam sincs, ezeket hol lehet kapni. Nyilván jó lenne, ha jó minőségű lenne és nem nyúlna ki hamar (nem tudom, hogy szoktak ezek tönkre menni). Nem kell semmi extra, csak sima fekete vagy esetleg valami világosabb szín, ami nem látszik át nagyon. Persze rágugliztam a dologra, de csak bőrhatásúkat vagy webshoposokat dobott ki. Hosszú a lábam és keskeny a csípőm, szóval látatlanban semmit nem merek venni. Milyen ruhaüzletben lehet ilyen sima egyszerű leggingset venni?

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. júl. 6. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dekatlon
2022. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy átlag plázába és az összes ruhaboltban lesz.
2022. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gate
2022. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Decathlon, C&A, H&M, meg szerintem az összes kínai boltokban van több minőségben
2022. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy hàny éves vagy a fazon végett?
2022. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy szinte màr bárhol lehet venni bàr én Shien-en szoktam venni de az online
2022. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol találsz, de egy a lényeg ne kirakat módjára hordjad ízléstelenül, hanem ruha vagy legalábbis valami hosszabb felsővel, ami takar !
2022. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj ha látszik a popsi.
2022. aug. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Én az abot you-ról szoktam rendelni, nagyon jó minőségűek.
2022. aug. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Csak viseld normálisan, ne úgy, hogy látszódjon a feneked meg a vénuszdombod, mert az undorító és baromi ízléstelen !
2022. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!