Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menstruációnál Ti szoktátok...

Menstruációnál Ti szoktátok hallani a betét zörgését a bugyiban? Hogyan kerülitek el?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire lehet hallani? Hallottátok már máson? Vagy esetleg nektek jelezte már valaki, hogy hallani? Hogyan véditek ki?

2022. júl. 8. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Az én betétem nem szokott zörögni. :D
2022. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom mire gondolsz :D csak közvetlen cserénél szoktam hallani, utána, ha elkezdek mozogni (és nem csinálok tornamutatványokat) akkor nem igazán.

Máson se hallottam még, nem csinálok ceke semmit, bem szóltak még soha miatta.

2022. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Tampont hasznalj, az nem zorog :)
2022. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Magamon szoktam hallani máson nem. Kérdés, hogy más hallja-e rajtam.
2022. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Én tampont használok.
2022. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Szoktam hallani, az a tapasztalatom, h a nők megértik, semmit nem mondanak a ffiaknál fel sem merül, hogy az a betét...
2022. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Igen, mi pontosan tudjuk, hogy oda szoktátok begyűrni a bringaülésről a taktikai esővédelmi zacskót.
2022. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
3 a mosdóban, cserekor igen. Ha "csendes betétet" akarsz, akkor a mosható,, vagy akár a mensi bugyi. Nah azoknak tényleg nincs hangja.
2022. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
az enyém speciel zörög. nem zavar. zörögjön csak. lehet h hallja más is az se izgat. ez nem baj. a nőknél a menzesz természetes dolog amihez a betét viselése hozzá tartozik. mi ebbe a baj?
2022. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én soha nem hallottam, hogy "zörögne" a betét akár a saját bugyimban, akár más nő bugyijában. Nem is értem, hogy mire gondolhatnak mások, pedig jó a hallásom.
2022. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!