Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti szeretek leggingset...

Fiúk ti szeretek leggingset hordani?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen színű?

2022. júl. 13. 08:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Igen! Tegnap meg tegnapelőtt itt jó vacak idő volt meg nem is mentem sehová így egész nap fekete hosszú leggings volt rajtam egy pólóval. Nagyon jó volt imádom nagyon a leggingset.
2022. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Szeretek, igen.

Most fekete van, az oldalán szürke csíkkal.

Bringázni, kutyát sétáltatni, közeli spárba szoktam menni vásárolni benne.

F.

2022. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor csak tehetem fel szoktam venni.

Elég sok leggingsem van több fajta színben, fekete, világos kék sötét kék és van még fehér is ezt általában alváshoz veszem fel.

2022. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de öcsém szokott felvenni bőrhatású leggingset. 24/L
2022. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Ès te ehhez nőként mit szólsz? Elítèled az öcsèdet?
2022. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Sőt, még jól is áll rajta.
2022. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam itthon, na meg sporthoz mindenképpen és nem, NEM RÖVIDNADRÁGGAL ! :O :O :O
2022. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

7!

Nem is értem, miért kéne rövidnadrággal??

Azt a sok barmot sem értem aki a szabadmozgást biztosító ruhát kombinálja a korlátozóval.

2022. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek vettem én is, mert egyszer kérdezte tőlem hogy, baj lenne e ha venne magának ilyen leggingset itthoni viseletre, és mondtam neki de hogy lenne baj miért is lenne. Mondtam is neki majd én veszek neked, úgy is lett nagyon örült neki, és ő is nagyon szereti. Volt hogy át jött hozzánk a barátja és ugye látta hogy mi van rajta, egy kicsit mosolyogva kérdezte hogy, minden ok hogy leggings van rajtad, de rögtön bele is folytattam a szót és gyorsan válaszoltam a férjem helyett, igen jó és kényelmes neki én vettem, tán baj??? Aztán lett egy kis csend és végül is azt mondta biztos hogy nem lehet rossz mivel tudom hogy kényelmesen szeretek öltözködni:)
2022. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, az elmult napokban is volt rajtam majdnem minden nap. Sok leggingsem van.
2022. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!