Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködtök a nyáron?

Hogyan öltözködtök a nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok és kb 1 éve kezdtem el tudatosan odafigyelni az öltözködésemre. Ez alatt azt értem, hogy igyekszem figyelni a trendeket, de amennyire lehet a saját stílusomra alakítom őket. Eljött a nyár, én pedig teljesen össze vagyok zavarodva a divat láttán :D

Alapvetően elég nehezen viselem a meleget, izzadós típus vagyok, így igyekszem a lehető legkevesebb ruhát viselni, természetesen az ízlésesség határán belül. Azonban akár melyik közösségi oldalt nézem, mindenhol azt látom hogy az emberek egy 35-40 fokos napon is felvesznek mondjuk egy rövidnadrágot egy hosszú ujjú inggel. Vagy hosszú nadrágot pólóval. Esetleg ha egy egyberészes ruha mellett döntenek, akkor is rávesznek egy blézert. Nem tudom hogy az én hőérzékemmel van e a gond, vagy sem, de konkrétan elájulnék ha farmerban kéne lennem egy meleg nyári napon. Oké, hogy világosat javasolnak, de anyag szempontjából az is melegít.

Ti miket szoktatok viselni nyáron?



2022. júl. 17. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Háromnegyedes nadrág, vagy farmer, vagy valami vékony, lenge anyag, plusz rövidujjú vagy ujjatlan
2022. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
a hosszú ujjú ingek mentségére, nekem a legjobban átszellőző, leheletvékony anyagú ingem pont hosszúujjú. (hősegben az ingeknek sokkal inkább azt a tulajdonságát értékelem, hogy olyan mélyre kigombolhatók, amilyenre nem szégyellem). nadrágban kizárólag térdnél rövidebb, minél vékonyabb anyagú rövidnadrágok jönnek szóba forróság idején.
2022. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, ujjatlant én is sűrűn hordok (noha nem vagyok egy feketelaci), ebből is minél szellősebbet
2022. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én egyre többet hordok...nem tudom mi a magyar neve "sun hoodie"-t.

https://www.youtube.com/watch?v=WmV4ZaxgiW4

2022. júl. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

- szoknya és croptop

- vékony vászonnadrág és croptop

- egyberuha

- rövid farmer és lenge pántos felső

2022. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És milyen anyagúak azok a hosszú ujjú ingek? Nekem ami megfelelő lenne erre a célra az lenvászon, viszont borzasztóan meleg még az is. Oké, amikor sétálok és belekap a szellő akkor rendben van, de mikor például nem jár a levegő vagy ülök a klíma nélküli buszon vagy vonaton, akkor azért izzadós rendesen
2022. júl. 17. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Én hosszút hordok majdnem mindenből nyáron is, egyrészt mert a munkám miatt takarnon kell a tetoválásaimat, másrészt meg hófehér bőröm van, ami nagyon érzékeny a napra. A naptejet nem tudom magamon elviselni - arcra is épp elég kínszenvedés kenni ilyen melegben - így inkább ruhával védekezem a káros sugarak ellen.

Egyébként sem vagyok annak a híve, hogy a minél melegebb annál kevesebb ruha a legjobb megoldás, hiszen a jól megválasztott anyag és szabás valamelyest szigetelhet is, ezáltal segíthet elviselhetőbbé tenni a meleget, nézd meg csak példának, hogy mit hordanak a Közel-Keleten mondjuk.

Na de hogy válaszoljak is: hosszú szoknyák/ruhák laza, szellős anyagból, bő, kényelmes nadrágok, felsők. Lényeg, hogy ne tapadjon semmi sehol és jó anyagból legyen, pamut, len, etc., tehát ne egy műszálas valami, ami rád olvad a napon.

2022. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7!

Én is len illetve pamut anyagú ruhákkal próbálkoztam, de egyszerűen elviselhetetlen volt. Mondjuk olyan 30 fok alatt azt mondom hogy rendben vannak, de afelett elviselhetetlenek számomra

2022. júl. 17. 13:25
 9/13 Metionin ***** válasza:
75%
Én nyáron is feketében járok, semmivel sincs jobban melegem, mint amikor nem abban jártam. Általában programtól függ, ha nem kell cipekednem vagy bicikliznem, akkor egyberuha, szoknya, ha kell akkor rövidnadrág és felülre vagy crop top vagy valami kis top és arra átlátszó, vékony anyagú ujjatlan blúz vagy póló. Lábra van 2 szandálom meg 2 tornacsukám de városban általában szandálozok nyáron. Egyébként én sem bírom a meleget, a 30 fok fölötti hőmérsékleten szerintem már semmilyen ruha vagy annak hiánya nem segít.
2022. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, a cipőkkel alapvetően nekem sincs akkora problémám, néha még a nagy melegben is edzőcipőt veszek fel ha épp ahhoz van kedvem.
2022. júl. 17. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!