Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon , térdig érő fürdő...

Strandon , térdig érő fürdő szoknyában lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
Szerintetek engedelyezett furdoruha anyagbol keszult szoknyaban a vizbe menni? Van valami eloiras a strandokon? Tudom, hogy ruhaban nem engedelyezett , de kimondott furdoruha anyagbol keszult szoknyaban be lehet menni?

2022. júl. 21. 23:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a combomon eleg csunya hegek vannak amit nagyon szegyellek .. evek ota ezert nem mentem strandra .. most meg jott ez az otlet , de lehet nem szabad igy bemenni .
2022. júl. 21. 23:42
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

fogadd el magad hidd el az első órában fog érdekelni max...utána pedig felszabadulsz..


1ébként sztem nem lehet

2022. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos evek ota kuzdok es nem megy … 😒
2022. júl. 21. 23:58
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem is ez a lenyeg . Nem sajnaltatni akarom magam 🤪 csak erdekelne ,hogy szerintetek lehet vagy nem. Koszi a valaszt 🙂🙂
2022. júl. 21. 23:59
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Sokan mennek be a medencébe sima pólóban is. Fürdőszoknyában is belehet menni szerintem. Ha szólnak megmutatod, hogy ez fürdőanyag meg stb.
2022. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Isti22 ***** válasza:
96%
Elvileg benne van a házirendben, de annak csak az utcai ruhára kellene vonatkoznia. Aztán más kérdés, hogy egy alkalmazott mennyire értelmes és képes-e belátni a különbséget egy fürdőruha és az utcai ruha között, mert azt hiszem, volt már ilyen botrány itthon is pár éve, amikor kiküldtek muszlimokat a házirendre hivatkozva, hogy ez higiéniailag problémás.
2022. júl. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt, hogy muszlim vagy és húzz burkinit. Abból aztán ki sem látszol.
2022. júl. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Senkit se fog érdekelni, hogy mibe vagy. Ha fürdőruha szoknyába érzed jól magad, akkor légy abba!
2022. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a szoknyád nagyobb feltűnést keltene, mint a hegeid. Na alaposan körbenézel, simán láthatod, hogy másnak is vannak hegei, narancsbőre,stb. Senkit nem érdekel.
2022. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet
2022. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!