Sportmelltartó?

Figyelt kérdés
Konditermi edzéshez kell olyan, ami jól tart. Venni szeretnék 3 db-ot, viszont megúszni max 10000 ftból. H&M-et próbáltam, de mind túl szoros alul, vagy a melltartó pántról lepattant az a kis mûanyag, amivel szabályozni lehet. A Decathlonos meg állítólag kinyúlik. Próbáltam is üzletben, de nem tetszik az anyaguk. Sheinre is gondoltam, de az lutri. Pólót nem hordok sportmelltartó fölé, így olyan kellene, ami vállalható, és nem kivágott, egyszerû. Tipp?

2022. aug. 6. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem tom, nekem USA pro, meg Freya van, mert inkább mosom gyakrabban azt az egyet.


A mellem feszessége fontosabb mint az, hogy hány darab van, nyáron úgyis gyorsan szárad.

2022. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iron Aesthetics sportmelltartót használok én is edzéshez sportoláshoz, nem nyúlik, tökéletesen tartja a cicimet és arra összpontosítok hogy még sokáig megmaradjon a tartása hisze még viszonylag elég feszesnek mondható az enyém.
2022. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ezek lettek jók, nincs ami eltörjön, az anyag nem nyúlik ki, tart és árban is jók

[link]

2022. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
3 éve van decatholon, sose nyúlt ki
2022. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is decathlonos van. egyáltalán nem nyúlt ki, nagyon jó minőség
2022. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!