Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti hogyan veszitek fel...

Fiúk! Ti hogyan veszitek fel a nadrágot?

Figyelt kérdés
Ez most lehet, hogy hülyén fog hangzani... Én is fiú vagyok, és akárhányszor felhúzok egy nadrágot/rövid nadrágot mindig úgy néz ki, mintha állna a farkam. Elég feltűnően látszik, és a barátaim mindig azt kérdezik, hogy "mivan? Áll?" Közben nem áll, csak úgy néz ki. Próbáltam nagyobb nadrágot venni, de abban is látszott. Eléggé zavaró ez a helyzet.. mit tegyek? (Van rajtam gatya is, mielőtt valaki azt írná)

2022. aug. 8. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Miért, mekkora a farkad? 20+ cm vagy mi?

Mert én tényleg ismerek olyat, akinek közel térdig ér (láttam), és ő elég jól el tudja rakni ennek ellenére, és nem látszik még fürdőgatyàban sem neki. XD

2022. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem szerettem volna megmondani a mertemet, mert cikinek tartom.. De 12,5 és még így is nagynak néz ki, holott örülnek a 15 cmnek is
2022. aug. 8. 01:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kelletlenül hullámok, dombok, púpok keletkeznek a nadrágon, vagy mi? Főleg leüléskor? Talán két számmal kisebb lenne a csípődre való méret.
2022. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A nadrág rá tapad (szó szerint) a nadrágomra és látszik a farkam, ami kellemetlen
2022. aug. 8. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom miféle anyagot hordasz, mert a biciklis nadrágtól a hagyományos zsákvászonig vannak azért különbségek... nem minden képes annyira lekövetni és kiadni a formát. Lehet akkor mást kéne keresni.
2022. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak idióta szabású nadrágok. Az ilyeneket ki kell szűrni, próbával a boltban. Székre leülni, felkelni stb én megnézni.
2022. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! És persze a segítséget is.
2022. aug. 8. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen gondom. Pedig nekem is csak 13 cm körüli a farkam. Akkor sem dudorodik kellemetlenül ha lazább, vagy passzosabb, tapadósabb nadrág van rajtam.
2022. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tök feszes super skinny farmerokat hordok. De tényleg olyat ami mindenhol totál rám tapad, a farkamnál is, és a seggemnél még be is vág mint a csajoknak. Ha két méret között vagyok, akkor mindig a kisebbet veszem meg. És ezekben a farmerokban sem dudorodik úgy mintha állna.


Szerintem te túl nagy méretet vettél, azért ilyen béna.

2022. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy van, de ilyen helyzetben sosem voltam, bár örültem volna neki.
2022. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!