Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans cipők mennyi ideig bírják?

Vans cipők mennyi ideig bírják?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a vans cipők viszont eddig még nem mertem venni mert nem tudom mennyire strapabíró. Napi szinten szeretném használni. Az eddigi cipőim közül egyedül az Adidas bírta 1-1,5 évig. A többi mint csak pár hónapot maximum fél évet. Szóval ha ez is bírná legalább 1 évet már örülnék. Ha esetleg nem olyan tartósak mit tudnátok helyette ajánlani?

2022. aug. 8. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik Vans cipőmet sem mertem napi szinten használni, csak több másik cipőmmel felváltva. Úgy azért tartósabbak. Szerintem, akármennyire is kedvelem ezeket, meg klasszikusok...stb., napi szintű használat mellett elég hamar, ez persze relatív, de nem 3 év után, elkezdenek szétesni.
2022. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Vans cipőm, lassan két éves, naponta használom még túrázni meg biciklizni is megyek benne sokszor. Mivel fekete kicsit látszik hogy megszívta a nap, de még így is teljesen hordhatónak gondolom. Számomra megérte.
2022. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
használj több cipőt egyszerre, és váltogasd ezeket. utcai használatra a fél év nagyon kevés
2022. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 segitseg ***** válasza:
Nekem a legrégebbi Vansem olyan 3 év körül lehet, de még mindig cipő, nyilván nem azt hordtam folyamatosan, de azért jól bírta
2022. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6 honap volt nekem nem hasznaltam minden nap, es nem nyuztam kiszakadt, talpbetet tonkre ment meg a talpa
2023. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!