Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez kevés, átlagos...

Szerintetek ez kevés, átlagos mennyiségű, vagy sok ruhának számít?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból megszámoltam a ruháim, mert valahogy mindig úgy éreztem, hogy kevés van, de sajnos nem mindig jut rá pénz, ezért ezekből is sok jó pár éves, kevés az új. De hát tessék, kérlek mondjátok meg, ez kevésnek, soknak, vagy csak átlagosnak számít-e?

• hosszú ujjú felső: - 3 vastag téli

- 2 vékony tavaszi

- 2 tréning felső

- 1 farmerkabát

- 2 téli kabát

• rövid ujjú felső: - 5 trikó

- 2 háromnegyedes felső

• hosszú nadrág: - 3 farmer

- 3 tréning

- 1 elegáns kordgatya

• rövidnadrág: - 2 térnadrág

- 3 farmer rövdinadrág

• szoknya: - 1 hosszú

- 1 rövid

• nyári egyberuha: 2

• elegáns ruha: 2

• cipők: - 2 sportcipő

- 1 csizma

- 1 magassarkú

• fehérneműk: - 8 melltartó

- 12 zokni

- 20 bugyi.


Kb. ennyi van.

16/L



2022. aug. 12. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 32 évesen ettől jóval több van, de én ugye dolgozom és saját pénzből veszem meg a ruhákat. Plusz vannak ruhák, amiket anyukámtól örököltem, hasonló méretűek voltunk és ő mivel már sajnos nincs az élők sorában, így az ő ruháit is én hordom.
2022. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés. Nekem több, mint dupla van mimdenből amit felsoroltál :D

21/N

2022. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánosságban ez kevésnek számít, de nincsen ezzel semmi baj. Nem kell mindenkinek mindenből százat birtokolni. Ha ezek illenek hozzád és ügyesen kombinálod őket, akkor lehetsz így is csinos és ízléses.
2022. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont elég, habár blúzokat, rövidujjúkat nagyon hiányolok.

Mivel ebben a korban még változik a tested mérete, alakja, felesleges többnek.lenni a többi kategóriából

2022. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kevésnek számít.


De ugyanakkor nekem is csak azért volt több a te korodban, mert kollégista voltam és nem lehet mindent egy hétvége alatt kimosni. (Mondjuk már akkor is szinte az összes ruhámat örököltem, vagy turkálóban vettem olcsón.)


Még növésben vagy, és gyorsan változik az alakod és a stílusod is. Ha idősebb leszel, valószínűleg több ruhád lesz.

2022. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
72%

Az első válaszolóhoz hasonlóan nekem is sokkal több van de szintén 32 vagyok, dolgozok és kb. 10 éve gyűjtögetem már a ruhákat, szóval a legtöbb darab igencsak megvan már pár éves. Meg ilyenkor már külön van a munkába járós és a szabadidős ruhatára az embernek.

Gimis koromban nekem is kb. annyi volt, mint neked, sőt, kevesebb. Nem jártam annyiféle helyre, hogy több ruha kelljen, csak iskolai meg ünneplő volt külön, otthon meg a régi cuccokat hordtam, amik utcára már nem voltak jók.

2022. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xp ali ***** válasza:
100%
Nem sok, sokaknak több van, de sztem ennyi is elég. Ráadásul akiknek több van, a nagy része már nem is jó rá, csak reménykedik, hogy belefogy, belehízik, vagy megszereti.
2022. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ha neked ez elégnek számít imádni fognak a férfiak ;)
2022. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!