Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha láttok már most egy kabátot...

Ha láttok már most egy kabátot, ami megtetszik, megveszitek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert lehet utána egész szezonban nem találok .
Nem, korainak tartom még.
Más, leírom.
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megvenném, gondolom szezonon kívül olcsóbb is.
2022. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont most rendeltem:D attól tartok, hogy később nem lesz majd vagy nem lesz a méretemben, előfordult már ez párszor.
2022. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most még ráadásul olcsóbb is sok helyen. Téli csizmát vettem nemrég 5000-ért, szezonban duplája lenne egy ilyen fazon.
2022. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nincs szükségem kabátra, szóval nem veszek.


(Akkor veszek kabátot ha az előző tönkremegy, nem veszek minden évben.)

2022. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Keresek olyan lányt, nőt aki vásárló szolgat keres!

Findom jelleggel

2022. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy meg! Pont most júliusban vettem a turiban mindössze 1.500 forintért egy olyan ballonkabátot, ami sosem volt használva, és aminek az eredeti ára 25.000 forint volt (benne volt a címke)! :D Ilyen olcsón még az életben nem tudtam venni ilyen drága dolgot. Már alig várom, hogy hűvösebb idő legyen és fel tudjam venni! :D
2022. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én épp most vettem New Yorkerben egy kabátot.

Amúgy 15.000. Egyszer leakciózták, utána áprilisban volt 9000, aztán most 3990. Nem hagytam ott, mert ennyiért biztos nem találok. A térdemig ér és nagyon vastag kabi. Teljesen megérte.

Kb 1 hónapja volt a Croppban egy őszi oversized blézer, ami elment volna szerintem novemberig kabátnak. Nem vettem meg, mert jaj 5000 Ft. Aha.. Most 4x annyiba került szinte ugyanaz a kabát :D Szóval nem érdemes annyira várni vele, én az utóbbit megbántam, hogy nem vittem haza.

2022. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!