Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Love Moschino táska kérdés?

Love Moschino táska kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendeltem online egy Love Moschino táskát és legnagyobb meglepetésemre egy sima átlátszó zacskóba volt csak becsomagolva. Se porzsák, se doboz, semmi.

Mivel ez az első ilyen márkájú táskám, kérdezem - ezekhez nem jár semmi egyéb?

Nem gyanakszom hogy ne lenne eredeti mert megbízható oldalról rendeltem, illetve maga a táska gyönyörű. Csak ezt furcsának találtam.



2022. aug. 12. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez meglehet nem mindenhol adnak hozzá dust baget, irj egy e-mailt a gyártónak
2022. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jár hozzá ilyesmi, a Love Moschino az olcsóbb verziója a Moschino márkának. Úgy mint pl a Versace Jeans Couture a Versace márkának. Míg a fő vonal “luxusnak” számít, ahhoz valószínűleg jár dust bag vagy doboz, míg az olcsóbb verzió általában gyengébb minőségű és nincs hozzá “luxus” csomagolás.
2022. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a Love Moschino nem egy luxi márka, inkább fiatalos, laza vonal. Nem adnak hozzá ilyesmiket. Azért ez nem egy Birkin.
2022. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben írtam az oldalnak és mint kiderült járna minden taskahoz csak kimaradt a csomagból. Visszaküldtem, másik oldalrol megrendeltem ott egyből küldték is hozzá
2022. aug. 18. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az official Michael Kors oldalról rendelt táskához sem adtak dustbaget, ellenben meg lehet venni + 10 euroert. Nevetséges. :D
2022. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!