Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízható a lent...

Mennyire megbízható a lent említett áruház?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje már nézegettem bőrkabátokat,és a minap az Instagram feldobta az :Axel Wears oldalát,ahol habár rendkívül jól kinéző kabátokat láttam,sajnos nem ismerem az oldalt.erre rá tesz egy lapáttal hogy jelenleg akár féláras leárazások is vannak,aminek habár örülök,kicsit szkeptikus vagyok.ha bárkinek van véleménye az oldalról azt szívesen hallgatom.

2022. aug. 12. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Instagram 'aruhaz' = atveres, de minimum adocsalas es/vagy hamisitvanyokat arul Kinabol dropshippinggel.
2022. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy pár oldalon utánajártam,ott elég megbízhatónak tűnt,(3/4 oldal jót mondott a negyedik oldal szkeptikus),kedves 1.es köszönöm a válaszod,esetleg személyes tapasztalat amit leírtál?
2022. aug. 12. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Puszta jozan esz: ha nincs valodi bolt, valodi cimmel, letezo es torvenyesen elerheto kontaktokkal, ceggel vagy mas vallalkozassal maga mogott, akkor annak oka van - altalaban az, hogy az aru nem koser es/vagy az adot nemigen tervezik befizetni, es ripsz-ropsz eltunnek ha szorul a hurok.
2022. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!