Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk miért hordtok alsónadrágo...

Fiúk miért hordtok alsónadrágot fürdőnadrág alá, és milyen márkájút?

Figyelt kérdés
Azoknak a válaszát várom akik szoktak felvenni alá

2022. aug. 17. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Mert ha pl kijössz a vízből nem látszik ki a fenked meg nemi betegségektől is véd valamilyen szinten(sokan belevizelnek a vízbe)

Calvin Klein és Polo Ralph Lauren boxert hordok

16/f

2022. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Már a kifejezést sem értem.

Mi az, hogy “fürdőnadrág”?

Hát már nem dédapáink korában vagyunk 100 évvel ezelőtt, hogy ténylegesen RUHÁBAN kelljen fürödni! :O

Mi a fenének venne fel bárki is bármilyen ruhát a fürdéshez? :O

A márkát meg végképp nem értem.

Nem tök mindegy, ki hány tízezret költ ilyen baromságra, hogy márkanév?

Úgyis Pakisztánban varrják meg azt is, ahogy az olcsóbbat is, csak kerül rá egy plecsni, amitől tízszer annyit kérhetnek érte.

Fuck the logic! -.-

2022. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

2es WTF? :DD


AMúgy azért hordanak alá mert kijösz a vízből és látszik a makkod széle is tisztán :D A nemibetegségektől nem hiszme hogy véd, hacsak nemv alami vízálló cucc, ami cuppan a combon :D átlátszóság csökkentés, ennyi

2022. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés természetesen "kedves" ismerősünk provokatív szándékú kérdése, de egyébként egyet értek vele.

Azért vesznek alsógatyát a felső fölé, mert a felső nem alkalmas fürdőnadrágként való funkcionálásra, ergo nem is az, hiába hívja úgy a gyártó, az eladó vagy a vevő. Egy 50 liternyi vizet összegyűjtő lobogó és ezáltal mindent láttatni engedő rövidnadrág. A fürdőnadrág az - az anyaga mellett - attól fürdőnadrág, hogy rendesen zár, nem látszik át, ezért nem is kell alája semmi, függetlenül attól, hogy fecske vagy szoros boxerfazonról van-e szó.

2022. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bevallom, nekem totál újdonság, hogy valaki dupla gatyát húz fürdéshez. régebben ez úgy működött, hogy az alsónadrágot azért húztad, mert nem akartad, hogy a sima hétköznapi öltözéked szívja fel az ilyen-olyan testnedveidet. a fürdőnadrágot meg azért húztad, mert nem akartál a hétköznapi öltözékedben fürödni (mellesleg ki is parancsoltak volna a vízből)
2022. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Vannak olyan fürdőnadragok, amikben nincs az a hálós betét, ami fogja a golyókat pl. És van, hogy premier planban be lehet látni. Ezért szoktak egy másik alsót is alá venni. Legalább is akinél én láttam ezt ez volt az indoka.
2022. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Ha a sok marha gyáva , hiú, buta kisfiú fecske fürdő gatyát viselne amit a vízben tartózkodáshoz fejlesztettek ki, akkor minden gond egy csapásra megoldódna.

Mert ugye a vízilabda csapatunk is ezt viseli.

Nem holmi térdig érő bő szárú olaj törölgetésre jó rongyot.

F.

2022. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

7.

Köszönjük, hogy megválaszoltad a saját magad által feltett kérdést.

6.

Az mitől fürdőnadrág, ami önmagában nem tud az lenni?

2022. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.

Nagyon szívesen, mehetsz öblíteni!

Egy térdig érő bő szárú zsák méret mennyire funkciónális vízesen?

Ennyi erővel bemehetnél melegítő nadrágba is, csak előtte nevezd el fürdő ruhának!

2022. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Nohát mik vannak!Van egy fürdő micsodám.Azért írom így,nehogy valkit megsértsek ,mert télleg nagyon szegyelleném magam miatta.Szval ez a fürdő izé ilyen combra tapadós boxerszerűség.Sötétkék.Nomost nem is tudom hogy ez mennyire menő vagy micsoda.Nekem ez van.

Van benne egy belés is.No én ezt a meztelen pitchámra felveszem és elmegyek úszni.Nem tudom jó e ez így,meghogy mit szólnak a töbviek?Csak erdeklődöm hogy neme közfelhaborodást okozok titokban, hogy ezt hordom!!A 2022 divatnak ,és a vízparti közösségek előírt követelményeinek megfelel e!Nem tudok felszabadulni addig ,még ítt valaki meg nem mondja mibe mehetek legközelebb bele a vízbe!!

2022. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!