Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas derekú nadrág alacsony...

Magas derekú nadrág alacsony nönek?

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok, nem tudom, mennyire nézne ki hülyén, ha magasított derekú nadrágot vennék.

Van valami szabály, hogy kiknek áll jól?

Köszi elöre is a segítséget.



#nadrág #magas derék #alacsony nö
2022. aug. 18. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az alacsony lányoknak azért előnyös mert optikailag nyújtja a lábakat.
2022. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elvileg erre gondoltam én is, csak bizonytalan vagyok.

Meg milyen fazont tudnál elképzelni - bövebb-szükebb vagy milyen?

2022. aug. 18. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 157 cm vagyok, nekem nem áll jól pl mert a felsőtestem elég rövid :/ de ha arányos vagy vagy rövidek a lábaid/ a felsőtested hosszú akkor jól fog állni
2022. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én 155 cm vagyok, rövid lábakkal, inkább hosszabb felsötesttel és közepes/kis mellekkel.

Akkor megpróbálom, hátha jól érzem magam benne.

2022. aug. 18. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűkebb fazont tudnék elképzelni, skinnyt vagy egyenesszárút. De ez alkat függő is a magasság mellé.
2022. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Pont hogy alacsony embernek a magas derekú nadrág fog jól állnak. A hosszabb fazon nyújtani fogja a lábad. Gondolj bele: egy csípőnaciban pont hogy a felsőtetsed látszana hosszabbnak és emiatt gnóm hatás lesz.
2022. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. aug. 18. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

6.

Gnóm hatást pont az nyújt, amikor a felsőtest negyede a lábaknak.

2022. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak olyat hordok, sokszor betűrve. 154 cm
2022. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pontosan az alacsony nőknek előnyösebb..megfelelő optikai hatást kelt.. ugyanis minél magasabb a nadrág dereka annál jobban megnyújtja a lábat és feljebb emeli a derekat..ezáltal a természetes derék vonal eltűnik és akár 10 cm magasabb derekat is színlelhet..így olyan hatást kelt amivel magasabbnak tűnsz ..
2023. jún. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!