Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Flanel ing hosszú szárú...

Flanel ing hosszú szárú farmernadrággal normális viselet kánikulában?

Figyelt kérdés
Kertben dolgozom, ott ebben szoktam lenni egész nyáron, plusz széles karimájú kalap. Enélkül megégnék a tűző napon, összeszúrnának a növények, de már annyira megszoktam, hogy ebben szoktam mindenhová menni. A nagyszüleim állandóan piszkálnak emiatt. Azt mondják, hogy hülyének néznek az emberek, nem jutok elég D-vitaminhoz, begombásodik a bőröm stb. Igazuk van, vagy túlreagálják? Ti mit gondolnátok, ha valakit így látnátok 38°C fokban?

2022. aug. 20. 20:34
 1/8 anonim válasza:
100%

Te hogy érzed magad benne?


Nyáron a lenvászonból készült nadrág, ing a célszerű, ha már mindenáron takarni akarjuk a testünket.

2022. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vmi eü.-gondja az embernek, akkor így csak saját magát kínozza.
2022. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nincs melegem benne, de pólóban se jobb ha munka van, és hajtani kell, teljesen mindegy mi van rajtam leizzadok. Múltkor elcsúsztam és beleestem a szederbe, szerencsére a vastag ingembe szúródtak bele a tüskék és nem hasított ki. Nekem 1-es típusú bőröm van, nem barnul csak leég. Naptej van, de utálom, olajos, beleragad minden kosz, kellemetlen az érzete is ha magamra kenem.
2022. aug. 20. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Simán jó, a nagyszüleid idióták, az arabok teljesen beöltöznek nyáron is, mert az véd a nap ellen.
2022. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.

Az arabok könnyen dumálnak, 8%-os páratartalom mellett nem nem nagy kunszt beöltözni. Nálunk felfordulnának már délelőtt 25 fokban a 75%-os páratartalom mellett a gúnyáikban.

2022. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tiszta hülye vagy. Nem is értem hogy nem ömlik rólad a víz? Mikor van meleged ha nem nyáron? Fú de ki nem állhatom az ilyen embereket. Jó büdös is az ilyen ráadásul
2022. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

„ az arabok teljesen beöltöznek nyáron is, “


Ja, csak nem farmerbe… :D

2022. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néző pont kérdése, inkább izzadni, de legalább el lehet kerülni a nap szúrás, nyáron így vagy fel öltözve csak az ing legyen rajtad a farmer nadrágot max csak úgy simán ved fel, ne vegyél azallá semmit, tudom milyen nyáron hosszúba lenni én pl kantáros munkaruha hosszú ujjú felső résszel, olyankor nem veszek fel semmi mást félő rész alatt szabadon, a kantáros nadrág hozzá alata sincs olyankor semmi így pl a pántokat felső része a munkaruhanak kívülre rakom, igazából így könnyebben ki lehet nyáron bíri, nyugodtan lehetsz hosszúba.
2022. okt. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!