Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan aki szokott mezítláb...

Van olyan aki szokott mezítláb sétálni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Én ha tehetem mindig mezítláb vagyok
2022. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben úgy sétáltam nyáron, viszont zavaró volt, hogy mindig koszos lett a talpam, így leszoktam róla. Mostmár papucsban járok. :)
2022. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nyáron a balatonon kb mindenhova így megyek
2022. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Már úgy vártuk a napi lábfétis kérdést.
2022. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
#1-es én is így vagyok. :)
2022. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Volt egy rövidebb ilyen időszakom, de lemondtam róla. (F)
2022. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
4# 7# Miből lehet megállapítani hogy lábfétis? ezer ilyen van az oldalon, ha meg unjátok, nem kell nézni, lapozz tovább... az oldal sajnos sokat süllyedt mióta mennek a piszkálások és az acsarkodás bármilyen témában...
2022. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
#8-as igazad van vannak ilyen alakok akik minden kérdés alatt beszólnak a másiknak ahelyett hogy ha nem érdekli a téma akkor tovább görgetnének. És még ők érzik magukat intelligensnek, pedig nagyon nem azok. Csak jólesik a saját mérgüket, frusztráltságukat a másikra zúdítani.
2022. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Imádok mezítláb lenni, minden alkalmat megragadok hogy tudjak egy kicsit mezítlábazni. Igaz, félek, hogy beszólnak vagy megszólnak, úgyhogy mindig egyedül, kihalt helyen.

Neten láttam, hogy lehet csinálni talp nélküli cipőt úgy, hogy kivágják a tornacipőnek a talpát. Volt itthon egy régebbi, abból csináltam magamnak egyet. Még csak párszor vettem fel, de nagyon élveztem, hogy végre emberek között is sétálhatok benne, és nem néznek rám furán. Persze akkor sem zsúfolt helyen, és sötétben, de mégsem az volt, hogy elkezdtem pánikolni, amint megláttam valakit, akár távolról is. Eddig a legtöbb 10 km séta volt városban benne, és szeretnék még menni sokat.

22/F

2022. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
igen van. bár idén nem nagyon csinálta cspasz lábbalm, mert tavaly vízhólyagos lett a talpam az aszfalttól. de ettől még a Skinners befigyel minden nap
2022. aug. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!