Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/lányok mik a kedvenc...

Fiúk/lányok mik a kedvenc ruháitok, mit szeretek viselni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy hosszú kék alapon szones viragos szoknyam, es zsebe is van. Az a kedvenc
2022. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a haspólókat szeretem (inkább azokat, amikből csak akkor van kint az ember hasa, ha fölemeli a kezét), van egy fekete, 'Be strong' feliratú felsőm, az az egyik kedvencem. És a lazább hosszú nadrágokat preferálom a rövidekkel szemben (bár hordok olyat is).
2022. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Én alapjáraton nagyon "pólóbarát" vagyok, mondhatni gyűjtöm is őket. Leginkább passzos, vagy csak enyhén laza fazonúakat szoktam hordani. Közülük is a kedvencem a zenekaros pólóim.


28/F

2022. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok az egyenruhák a kedvenceim, amik kiemelik az alakomat, élénk (de nem neon) színük van, és kb. térd fölöttig érnek. A kivágása pedig közepes, v alakú. Ebből a fazonból rengeteg van, nagyon rákaptam.
2022. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég változatos ami azt illeti szeretem a smia terepmintás rövid illetve hosszú nadrágokat, sima pólóval, vagy pulóverrel viszont ugyan úgy szeretem a testhezálló ruhákat is. Pl leggings vagy biciklis nadrágot is simán fel veszem pólóval pulóverrel akár átmeneti időszakban. Vagy van olyan is ha hűvösebb időszakban megyek tekerni vagy esetleg túrázni ott van hogy pulóvert és rövid nadrágot veszek fel, de a rövid nadrág alá simán fel veszek egy vastag pamut harisnyát. Szóval elég változatosan szoktam öltözködni. Mikor épp milyen a hangulatom.
2022. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete színű bőrhatású nadrágot.
2022. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes crop top a kedvencem :)
2022. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi kedvencem a body, nagyon szeretem őket. A párom is ugyanúgy.
2022. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ívy1 ***** válasza:
Leggings, abból is a bőrhatású!
2022. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biciklis nadrág és leggings.
2022. szept. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!