Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyenek a fiúsabb...

Szerintetek milyenek a fiúsabb lányok?

Figyelt kérdés
Tehét akik nem leszbikusok,de nem is öltöznek a legszebb csajos ruhába,nem kenik,sminkelik magukat.Ez elítélendő?Főleg fiúk véleménye érdekel!

2022. aug. 30. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha domináns is zzá,akkor nekem tetszenek.
2022. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

"nem is öltöznek a legszebb csajos ruhába,nem kenik,sminkelik magukat"

Ettől még nem lesz "fiús".

2022. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd már meg, hogy ez mégis mitől lesz “fiús”?
2022. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Hogy elítélendő -e, azt embere válogatja.

A férfiak jelentős része viszolyog ettől, nekem meg speciel mindig imponál, ha vaLaki nem olyan nagyon "kisasszony" típus, hanem öltözködés terén is kicsit vagányabb.

Oversized pólók, zenekaros pólók (uniszex fazonban), kockás ingek, bő hoodiek, ezek például mind jöhetnek. Mind egy kicsit fiúsabb ruhadarab, de akinek passzol a stílusába, azoknak nagyon jól tud állni 👍👍🤘

2022. aug. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Engem taszítanak. Egy nő nőiesen vonz.

F.

2022. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok, leginkább azért mert kedvelem a természetes megjelenést. Öltözködés terén meg azt gondolom hogy elsősorban az legyen a fontos hogy kényelmes legyen a ruha fontosabb szempont mint hogy hogy néz ki.
2022. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!